Osaka eredmények, meccsek és forma
Osaka aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 20:12
V18.9 Csapatközpont 360
Osaka meccsközpont
Csapatprogram naprakész11 perce
Utolsó forma
VGYGYVD

Roasso Kumamoto
J3 League · Regular Season - 15
2026. 11. 04. 06:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
5GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,70
Kapott gól / meccs1,10
BTTS60%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
17 meccsUtolsó 20 mérkőzés
55formaindex / 1001,65 pont/meccs
8GY4D5V
Lőtt gól / meccs1,82
Kapott gól / meccs1,06
BTTS59%17 lefedett
Over 2,565%17 lefedett
Kapott gól nélkül29%17 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
74formaindex / 1002,22 pont/meccs
6GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,33
Kapott gól / meccs1,11
BTTS78%9 lefedett
Over 2,578%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
74formaindex / 1002,22 pont/meccs
6GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,33
Kapott gól / meccs1,11
BTTS78%9 lefedett
Over 2,578%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,00
BTTS38%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül38%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,00
BTTS38%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül38%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
J3 LeagueFC Gifu – Osaka1–0VJ3 LeagueOsaka – Kagoshima United2–1GYJ3 LeagueOsaka – Nara Club2–0GYJ3 LeagueKitakyushu – Osaka3–1VJ3 LeagueOsaka – Kanazawa1–1DJ3 LeagueSagamihara – Osaka1–0VJ-League CupOsaka – Avispa Fukuoka1–2VJ3 LeagueKochi United – Osaka0–4GYJ3 LeagueOsaka – Fukushima United4–1GYJ3 LeagueOsaka – Ehime FC2–1GYJ3 LeagueMatsumoto Yamaga – Osaka0–0DJ-League CupOsaka – Ventforet Kofu3–0GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
56/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DLWWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.