Přepeře eredmények, meccsek és forma
Přepeře aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 06:12
V18.9 Csapatközpont 360
Přepeře meccsközpont
Csapatprogram naprakész8 perce
Utolsó forma
GYVGYGYGY

Vysoké Mýto
4. liga - Divizie C · Group C - 14
2026. 11. 07. 10:30Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
8GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,80
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
77formaindex / 1002,31 pont/meccs
10GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,62
Kapott gól / meccs0,92
BTTS38%13 lefedett
Over 2,562%13 lefedett
Kapott gól nélkül38%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs4,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
86formaindex / 1002,57 pont/meccs
6GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,57
Kapott gól / meccs1,00
BTTS57%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
86formaindex / 1002,57 pont/meccs
6GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,57
Kapott gól / meccs1,00
BTTS57%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs0,83
BTTS17%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs0,83
BTTS17%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
4. liga - Divizie CPřepeře – Kolín3–1GY4. liga - Divizie CTrutnov – Přepeře3–0V4. liga - Divizie CPřepeře – Ústí nad Orlicí1–0GY4. liga - Divizie CVykan – Přepeře0–5GY4. liga - Divizie CPřepeře – Svitavy3–1GY4. liga - Divizie CDvůr Králové – Přepeře1–0V4. liga - Divizie CPřepeře – Hlinsko5–0GY4. liga - Divizie CSlavia Hradec Králové – Přepeře0–1GY4. liga - Divizie CPřepeře – Letohrad8–1GY4. liga - Divizie CChrudim II – Přepeře1–2GYCupPřepeře – Slovan Liberec0–2V4. liga - Divizie CPřepeře – Turnov5–2GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
77/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WWWLW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.