Csehország · 2026/27 szezon
4. liga - Divizie C 2026/27: eredmények, tabella és program
4. liga - Divizie C 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group C - 14.
- Mérkőzés
- 104
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 8
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 20:28
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
104 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
1,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek26 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
TurnovDvůr Králové4–0VégeSpartak Police n/MetujíSvitavy5–0VégeChlumec nad CidlinouÚstí nad Orlicí0–0VégeKosmonosyVykan4–1VégeVysoké MýtoTrutnov3–0VégeLetohradSlavia Hradec Králové5–1VégeChrudim IIHlinsko1–1VégePřepeřeKolín3–1VégeSvitavyKosmonosy1–4VégeKolínLetohrad1–2VégeDvůr KrálovéSpartak Police n/Metují0–6VégeÚstí nad OrlicíVysoké Mýto0–0Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Vysoké Mýto788710048Stabil trend →2Přepeře778010068Stabil trend →3Kosmonosy718010040Stabil trend →4Turnov707310052Javuló trend ↑5Chlumec nad Cidlinou66707268Gyengülő trend ↓6Trutnov65736860Javuló trend ↑7Spartak Police n/Metují606310032Javuló trend ↑8Ústí nad Orlicí48503668Gyengülő trend ↓9Kolín41407224Gyengülő trend ↓10Letohrad3027680Javuló trend ↑11Slavia Hradec Králové2927564Stabil trend →12Dvůr Králové27332028Gyengülő trend ↓13Hlinsko2523480Gyengülő trend ↓14Chrudim II2210520Stabil trend →15Vykan21173212Gyengülő trend ↓16Svitavy167320Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
96 meccs4. liga - Divizie C 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 2,50 | 2,83 | 0,83 | 41,7% | 66,7% | |
| 2 | 12 | 2,50 | 2,83 | 1,25 | 50,0% | 58,3% | |
| 3 | 12 | 2,33 | 3,17 | 1,42 | 83,3% | 91,7% | |
| 4 | 12 | 2,08 | 2,75 | 1,42 | 58,3% | 83,3% | |
| 5 | 12 | 2,08 | 1,83 | 1,17 | 41,7% | 75,0% | |
| 6 | 12 | 1,83 | 1,58 | 0,92 | 50,0% | 33,3% | |
| 7 | 12 | 1,75 | 1,58 | 0,75 | 41,7% | 50,0% | |
| 8 | 12 | 1,58 | 2,42 | 1,67 | 58,3% | 75,0% | |
| 9 | 12 | 1,17 | 1,75 | 1,83 | 83,3% | 83,3% | |
| 10 | 12 | 1,17 | 1,67 | 2,25 | 66,7% | 75,0% | |
| 11 | 12 | 1,08 | 1,75 | 2,25 | 66,7% | 75,0% | |
| 12 | 12 | 0,92 | 0,75 | 1,92 | 33,3% | 50,0% | |
| 13 | 12 | 0,67 | 1,08 | 2,08 | 66,7% | 66,7% | |
| 14 | 12 | 0,67 | 1,58 | 3,08 | 91,7% | 91,7% | |
| 15 | 12 | 0,25 | 1,08 | 3,58 | 75,0% | 83,3% | |
| 16 | 12 | 0,17 | 0,83 | 3,08 | 58,3% | 75,0% |