Vrchovina eredmények, meccsek és forma
Vrchovina aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Vrchovina meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
VGYVVV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs3,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
23formaindex / 1000,70 pont/meccs
2GY1D7V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,70
BTTS50%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
41formaindex / 1001,23 pont/meccs
5GY1D7V
Lőtt gól / meccs1,15
Kapott gól / meccs2,08
BTTS38%13 lefedett
Over 2,562%13 lefedett
Kapott gól nélkül31%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs1,50
BTTS17%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs1,50
BTTS17%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs3,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
19formaindex / 1000,57 pont/meccs
1GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs2,57
BTTS57%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
19formaindex / 1000,57 pont/meccs
1GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs2,57
BTTS57%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
3. liga - MSFLPolanka nad Odrou – Vrchovina4–2V3. liga - MSFLVrchovina – Havířov2–0GY3. liga - MSFLUherský Brod – Vrchovina4–0V3. liga - MSFLVrchovina – Uničov0–4V3. liga - MSFLFrýdek-Místek – Vrchovina4–2V3. liga - MSFLVrchovina – Unie Hlubina3–2GY3. liga - MSFLVsetín – Vrchovina2–2D3. liga - MSFLVrchovina – Zbrojovka Brno II0–3V3. liga - MSFLHranice – Vrchovina1–0V3. liga - MSFLSlovácko II – Vrchovina3–1V3. liga - MSFLVrchovina – Karviná II1–0GY3. liga - MSFLVítkovice – Vrchovina0–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
25/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LLLWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.