Csehország · 2026/27 szezon
3. liga - MSFL 2026/27: eredmények, tabella és program
3. liga - MSFL 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: MSFL - 15.
- Mérkőzés
- 119
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 2
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 07:42
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 83/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
119 mérkőzés
18 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
76,1% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek11 perce
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Polanka nad OdrouVrchovina4–2VégeUničovBlansko1–3VégeHavířovHodonín0–1VégeZbrojovka Brno IIKarviná II1–3VégeVsetínVítkovice1–4VégeUherský BrodSlovácko II1–2VégeFrýdek-MístekLíšeň II3–0VégeUnie HlubinaZlín II2–2VégeSigma Olomouc IIHranice5–1VégeLíšeň IIUnie Hlubina1–2VégePolanka nad OdrouSigma Olomouc II0–5VégeZlín IIVsetín2–0Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Frýdek-Místek64677664Javuló trend ↑2Uničov62678840Javuló trend ↑3Zbrojovka Brno II58578448Gyengülő trend ↓4Hodonín57606468Stabil trend →5Vítkovice54576852Gyengülő trend ↓6Sigma Olomouc II54538044Javuló trend ↑7Líšeň II53535660Gyengülő trend ↓8Hranice48574840Gyengülő trend ↓9Slovácko II46436448Stabil trend →10Unie Hlubina43436428Stabil trend →11Karviná II43436828Javuló trend ↑12Uherský Brod41406824Javuló trend ↑13Blansko39405632Javuló trend ↑14Zlín II36375624Javuló trend ↑15Havířov35303256Javuló trend ↑16Polanka nad Odrou34375616Stabil trend →17Vsetín30333228Gyengülő trend ↓18Vrchovina2523480Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
117 meccs3. liga - MSFL 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 2,00 | 2,15 | 1,23 | 69,2% | 69,2% | |
| 2 | 13 | 2,00 | 1,85 | 0,92 | 38,5% | 61,5% | |
| 3 | 13 | 2,00 | 2,15 | 1,38 | 76,9% | 76,9% | |
| 4 | 13 | 1,77 | 1,46 | 0,77 | 38,5% | 38,5% | |
| 5 | 13 | 1,77 | 1,46 | 1,23 | 46,2% | 38,5% | |
| 6 | 13 | 1,69 | 2,00 | 1,31 | 53,9% | 69,2% | |
| 7 | 13 | 1,62 | 1,46 | 1,00 | 38,5% | 53,9% | |
| 8 | 13 | 1,46 | 1,31 | 0,92 | 30,8% | 30,8% | |
| 9 | 13 | 1,38 | 1,62 | 1,23 | 69,2% | 53,9% | |
| 10 | 13 | 1,38 | 1,62 | 1,69 | 76,9% | 76,9% | |
| 11 | 13 | 1,31 | 1,62 | 1,69 | 53,9% | 69,2% | |
| 12 | 13 | 1,23 | 1,62 | 2,00 | 76,9% | 69,2% | |
| 13 | 13 | 1,23 | 1,15 | 2,08 | 38,5% | 61,5% | |
| 14 | 13 | 1,00 | 1,23 | 1,69 | 61,5% | 46,2% | |
| 15 | 13 | 0,92 | 1,15 | 1,85 | 53,9% | 61,5% | |
| 16 | 13 | 0,92 | 1,23 | 2,15 | 53,9% | 61,5% | |
| 17 | 13 | 0,77 | 0,85 | 1,69 | 30,8% | 46,2% | |
| 18 | 13 | 0,77 | 0,77 | 1,85 | 30,8% | 46,2% |