Vsetín eredmények, meccsek és forma
Vsetín aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Vsetín meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
VVVVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
3GY1D6V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS20%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
15 meccsUtolsó 20 mérkőzés
29formaindex / 1000,87 pont/meccs
4GY1D10V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,00
BTTS33%15 lefedett
Over 2,553%15 lefedett
Kapott gól nélkül20%15 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
3GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,88
BTTS50%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
3GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,88
BTTS50%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS0%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
14formaindex / 1000,43 pont/meccs
1GY0D6V
Lőtt gól / meccs0,57
Kapott gól / meccs2,14
BTTS14%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
14formaindex / 1000,43 pont/meccs
1GY0D6V
Lőtt gól / meccs0,57
Kapott gól / meccs2,14
BTTS14%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
3. liga - MSFLVsetín – Vítkovice1–4V3. liga - MSFLZlín II – Vsetín2–0V3. liga - MSFLVsetín – Líšeň II0–1V3. liga - MSFLBlansko – Vsetín2–0V3. liga - MSFLVsetín – Slovácko II1–0GYCupVsetín – Bohemians 19050–5V3. liga - MSFLHodonín – Vsetín2–0V3. liga - MSFLVsetín – Vrchovina2–2D3. liga - MSFLPolanka nad Odrou – Vsetín0–3GY3. liga - MSFLVsetín – Havířov1–0GY3. liga - MSFLZbrojovka Brno II – Vsetín5–0V3. liga - MSFLUherský Brod – Vsetín2–1V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
30/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WLLLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.