Sporting CP B eredmények, meccsek és forma
Sporting CP B aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Sporting CP B meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
GYGYGYGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
89formaindex / 1002,67 pont/meccs
8GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,11
Kapott gól / meccs0,89
BTTS56%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
89formaindex / 1002,67 pont/meccs
8GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,11
Kapott gól / meccs0,89
BTTS56%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs1,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
5GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs1,17
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
5GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs1,17
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Segunda LigaLeixoes – Sporting CP B1–2GYPremier League International CupLeicester City U21 – Sporting CP B1–2GYSegunda LigaSporting CP B – Portimonense3–0GYSegunda LigaVizela – Sporting CP B0–2GYPremier League International CupNottingham Forest U21 – Sporting CP B2–4GYSegunda LigaFeirense – Sporting CP B1–3GYSegunda LigaSporting CP B – Farense2–1GYSegunda LigaPenafiel – Sporting CP B2–0VSegunda LigaSporting CP B – Chaves1–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
76/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWWW · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.