Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Premier League International Cup logó
Nemzetközi · 2026/27 szezon

Premier League International Cup 2026/27: eredmények, tabella és program

Premier League International Cup 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group Stage.

Mérkőzés
25
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 5
Helyi adat
2026. 11. 01. 19:57
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 84/100
25 mérkőzés 30 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 94,7% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek7 perce

Csapat0
Mérkőzés25
Befejezett19
Élő0
Következő5
Aktuális fordulóGroup Stage

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Premier League International Cup 2026/2027

19 meccs
Befejezett meccs19
Gól / meccs3,42
BTTS63,2%
Over 2,557,9%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Monaco U2123,004,001,50100,0%100,0%
2Anderlecht U2123,002,500,5050,0%50,0%
3Real Sociedad II13,004,000,000,0%100,0%
4Brondby U2113,004,000,000,0%100,0%
5Sporting CP B23,003,001,50100,0%100,0%
6Borussia Dortmund II13,004,001,00100,0%100,0%
7Nordsjælland U2113,002,000,000,0%0,0%
8Milan II13,002,001,00100,0%100,0%
9Jong PSV U2122,004,000,5050,0%50,0%
10Middlesbrough U2122,001,000,5050,0%0,0%
11West Ham United U2121,501,502,5050,0%50,0%
12Crystal Palace U2121,501,502,50100,0%100,0%
13Southampton U2111,001,001,00100,0%0,0%
14Borussia M'gladbach II11,001,001,00100,0%0,0%
15Genk U2111,001,001,00100,0%0,0%
16Sunderland U2111,001,001,00100,0%0,0%
17Juventus U2120,500,501,0050,0%0,0%
18Everton U2120,501,001,50100,0%50,0%
19Manchester United U2110,002,003,00100,0%100,0%
20Paris Saint-Germain U2110,001,002,00100,0%100,0%