United of Manchester élő eredmény, meccsek és forma
United of Manchester aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 23:53
V18.9 Csapatközpont 360
United of Manchester meccsközpont
Az élő csapatadatok elavultak2 napja
Utolsó forma
VDDGYV

Hyde United
Non League Premier - Northern · Regular Season - 4
9. perc · 0–0Legutóbbi forma
Non League Premier - NorthernCurzon Ashton – United of Manchester1–0VNon League Premier - NorthernUnited of Manchester – Lancaster City0–0DNon League Premier - NorthernUnited of Manchester – Quorn1–1DNon League Premier - NorthernUnited of Manchester – Whitby Town4–2GYAngol FA-kupaUnited of Manchester – Altrincham2–6V
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,10 pont/meccs
2GY5D3V
Lőtt gól / meccs1,30
Kapott gól / meccs1,40
BTTS50%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
19 meccsUtolsó 20 mérkőzés
37formaindex / 1001,11 pont/meccs
5GY6D8V
Lőtt gól / meccs1,74
Kapott gól / meccs1,68
BTTS63%19 lefedett
Over 2,558%19 lefedett
Kapott gól nélkül16%19 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
3GY3D4V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,10
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
3GY3D4V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,10
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,44
Kapott gól / meccs1,22
BTTS44%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,44
Kapott gól / meccs1,22
BTTS44%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Non League Premier - NorthernCurzon Ashton – United of Manchester1–0VNon League Premier - NorthernUnited of Manchester – Lancaster City0–0DNon League Premier - NorthernUnited of Manchester – Quorn1–1DNon League Premier - NorthernUnited of Manchester – Whitby Town4–2GYAngol FA-kupaUnited of Manchester – Altrincham2–6VAngol FA-kupaAltrincham – United of Manchester0–0DNon League Premier - NorthernUnited of Manchester – AFC Emley1–1DNon League Premier - NorthernStockton Town – United of Manchester2–2DNon League Premier - NorthernAlfreton Town – United of Manchester1–0VAngol FA-kupaWorksop Town – United of Manchester0–3GYFA TrophyHyde United – United of Manchester2–0VAngol FA-kupaUnited of Manchester – Ossett United4–1GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
41/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: DWDDL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.