Mladost Ždralovi eredmények, meccsek és forma
Mladost Ždralovi aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 23:53
V18.9 Csapatközpont 360
Mladost Ždralovi meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 órája
Utolsó forma
GYGYGYVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
5GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,30
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
64formaindex / 1001,93 pont/meccs
8GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,36
Kapott gól / meccs0,86
BTTS43%14 lefedett
Over 2,543%14 lefedett
Kapott gól nélkül50%14 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
76formaindex / 1002,29 pont/meccs
5GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs0,71
BTTS43%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül57%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
76formaindex / 1002,29 pont/meccs
5GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs0,71
BTTS43%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül57%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
3GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs1,00
BTTS43%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
3GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs1,00
BTTS43%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
CupMladost Ždralovi – NK Slaven Belupo2–0GYFirst NLOpatija – Mladost Ždralovi0–3GYFirst NLMladost Ždralovi – Jadran LP1–0GYFirst NLCroatia Zmijavci – Mladost Ždralovi3–1VFirst NLMladost Ždralovi – HNK Cibalia2–1GYFirst NLDinamo Zagreb U21 – Mladost Ždralovi1–0VFirst NLMladost Ždralovi – Segesta Sisak1–3VFirst NLMladost Ždralovi – Karlovac 19191–0GYCupOrijent 1919 – Mladost Ždralovi2–2DFirst NLDugopolje – Mladost Ždralovi0–0DFirst NLMladost Ždralovi – Sesvete1–0GYFirst NLKustosija – Mladost Ždralovi1–2GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
66/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DW · 2 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.