Slovácko II eredmények, meccsek és forma
Slovácko II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Slovácko II meccsközpont
Helyi csapatarchívum4 napja
Utolsó forma
GYVVGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
4GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,30
BTTS70%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
46formaindex / 1001,38 pont/meccs
5GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,62
Kapott gól / meccs1,23
BTTS69%13 lefedett
Over 2,554%13 lefedett
Kapott gól nélkül8%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
62formaindex / 1001,86 pont/meccs
4GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,43
Kapott gól / meccs1,43
BTTS86%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
62formaindex / 1001,86 pont/meccs
4GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,43
Kapott gól / meccs1,43
BTTS86%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
3. liga - MSFLUherský Brod – Slovácko II1–2GY3. liga - MSFLSlovácko II – Uničov1–2V3. liga - MSFLFrýdek-Místek – Slovácko II2–1V3. liga - MSFLSlovácko II – Unie Hlubina5–2GY3. liga - MSFLVsetín – Slovácko II1–0V3. liga - MSFLSlovácko II – Zbrojovka Brno II0–1V3. liga - MSFLHranice – Slovácko II1–1D3. liga - MSFLSlovácko II – Karviná II3–1GY3. liga - MSFLVítkovice – Slovácko II1–0V3. liga - MSFLSlovácko II – Vrchovina3–1GY3. liga - MSFLSlovácko II – Zlín II1–1D3. liga - MSFLLíšeň II – Slovácko II0–0D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
46/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LWLLW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.