Zlín II eredmények, meccsek és forma
Zlín II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Zlín II meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
DGYVVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,10 pont/meccs
3GY2D5V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,90
BTTS60%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
3GY4D6V
Lőtt gól / meccs1,23
Kapott gól / meccs1,69
BTTS62%13 lefedett
Over 2,546%13 lefedett
Kapott gól nélkül15%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
2GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,17
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
2GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,17
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
1GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs2,14
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
1GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs2,14
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
3. liga - MSFLUnie Hlubina – Zlín II2–2D3. liga - MSFLZlín II – Vsetín2–0GY3. liga - MSFLZbrojovka Brno II – Zlín II4–2V3. liga - MSFLZlín II – Hranice0–1V3. liga - MSFLKarviná II – Zlín II0–1GY3. liga - MSFLZlín II – Vítkovice0–3V3. liga - MSFLSigma Olomouc II – Zlín II3–1V3. liga - MSFLLíšeň II – Zlín II4–1V3. liga - MSFLZlín II – Blansko4–1GY3. liga - MSFLZlín II – Uherský Brod1–1D3. liga - MSFLSlovácko II – Zlín II1–1D3. liga - MSFLZlín II – Hodonín1–1D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
36/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WLLWD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.