Schalding-Heining eredmények, meccsek és forma
Schalding-Heining aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Schalding-Heining meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
VVVVV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
1GY2D7V
Lőtt gól / meccs0,90
Kapott gól / meccs2,40
BTTS40%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
13formaindex / 1000,38 pont/meccs
1GY2D10V
Lőtt gól / meccs0,85
Kapott gól / meccs2,92
BTTS46%13 lefedett
Over 2,562%13 lefedett
Kapott gól nélkül8%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
5formaindex / 1000,14 pont/meccs
0GY1D6V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs3,14
BTTS43%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
5formaindex / 1000,14 pont/meccs
0GY1D6V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs3,14
BTTS43%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs3,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
1GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs2,67
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
1GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs2,67
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Oberliga - Bayern SüdSchalding-Heining – Ismaning0–1VOberliga - Bayern SüdErlbach – Schalding-Heining2–1VOberliga - Bayern SüdSchalding-Heining – Kirchanschöring0–2VOberliga - Bayern SüdGundelfingen – Schalding-Heining4–0VOberliga - Bayern SüdSchalding-Heining – 1880 Wasserburg3–4VOberliga - Bayern SüdDeisenhofen – Schalding-Heining0–2GYOberliga - Bayern SüdSchalding-Heining – Landshut0–4VOberliga - Bayern SüdHankofen-Hailing – Schalding-Heining1–1DOberliga - Bayern SüdSchalding-Heining – Pfaffenhofen2–2DOberliga - Bayern SüdSchalding-Heining – Sportfreunde Schwaig0–4VOberliga - Bayern SüdSchwabmünchen – Schalding-Heining8–1VOberliga - Bayern SüdSchalding-Heining – TuS Geretsried1–5V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
20/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LLLLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.