Cacereño eredmények, meccsek és forma
Cacereño aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 04:27
V18.9 Csapatközpont 360
Cacereño meccsközpont
Csapatprogram naprakész12 perce
Utolsó forma
VGYVDV

Lugo
Primera División RFEF - Group 1 · Group 1 - 11
2026. 11. 06. 19:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
4GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,80
BTTS30%10 lefedett
Over 2,520%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
5GY3D4V
Lőtt gól / meccs0,92
Kapott gól / meccs0,75
BTTS25%12 lefedett
Over 2,517%12 lefedett
Kapott gól nélkül50%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs0,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül80%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
89formaindex / 1002,67 pont/meccs
5GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs0,17
BTTS17%6 lefedett
Over 2,517%6 lefedett
Kapott gól nélkül83%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
89formaindex / 1002,67 pont/meccs
5GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs0,17
BTTS17%6 lefedett
Over 2,517%6 lefedett
Kapott gól nélkül83%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY2D4V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%6 lefedett
Over 2,517%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY2D4V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%6 lefedett
Over 2,517%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Primera División RFEF - Group 1Athletic Club II – Cacereño3–1VPrimera División RFEF - Group 1Cacereño – Zamora1–0GYPrimera División RFEF - Group 1Pontevedra – Cacereño1–0VPrimera División RFEF - Group 1Cacereño – Unionistas de Salamanca1–1DPrimera División RFEF - Group 1Mérida AD – Cacereño2–0VPrimera División RFEF - Group 1UD Ourense – Cacereño0–0DPrimera División RFEF - Group 1Cacereño – Arenas Getxo3–0GYPrimera División RFEF - Group 1Cacereño – Cultural Leonesa1–0GYCopa FederacionCacereño – UD San Pedro2–0GYPrimera División RFEF - Group 1Deportivo La Coruña II – Cacereño1–1DPrimera División RFEF - Group 1Cacereño – Mirandes1–0GYKlub felkészülési mérkőzésekUnionistas de Salamanca – Cacereño1–0V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
48/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LDLWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.