Villarrubia eredmények, meccsek és forma
Villarrubia aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Villarrubia meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
GYDGYVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Tercera División RFEF - Group 18Villarrubia – Socuéllamos1–0GYTercera División RFEF - Group 18Tarancón – Villarrubia1–1DTercera División RFEF - Group 18Villarrubia – Guadalajara II4–0GYTercera División RFEF - Group 18CD Villa – Villarrubia2–1VTercera División RFEF - Group 18Villarrubia – Torrijos1–1D
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,11 pont/meccs
2GY4D3V
Lőtt gól / meccs1,11
Kapott gól / meccs1,33
BTTS56%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
37formaindex / 1001,11 pont/meccs
2GY4D3V
Lőtt gól / meccs1,11
Kapott gól / meccs1,33
BTTS56%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 18Villarrubia – Socuéllamos1–0GYTercera División RFEF - Group 18Tarancón – Villarrubia1–1DTercera División RFEF - Group 18Villarrubia – Guadalajara II4–0GYTercera División RFEF - Group 18CD Villa – Villarrubia2–1VTercera División RFEF - Group 18Villarrubia – Torrijos1–1DTercera División RFEF - Group 18Illescas – Villarrubia2–0VTercera División RFEF - Group 18Villarrubia – Villarrobledo0–4VTercera División RFEF - Group 18Toledo – Villarrubia1–1DTercera División RFEF - Group 18Villarrubia – San Clemente1–1D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
40/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: DLWDW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.