Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Tercera División RFEF - Group 18 logó
Spanyolország · 2026/27 szezon

Tercera División RFEF - Group 18 2026/27: eredmények, tabella és program

Tercera División RFEF - Group 18 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group 18 - 9.

Mérkőzés
81
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 1
Helyi adat
2026. 11. 01. 14:38
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 81/100
81 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 62,8% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

Tercera División RFEF - Group 18 2026/2027

80 meccs
Befejezett meccs80
Gól / meccs2,73
BTTS47,5%
Over 2,546,3%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Manchego92,331,560,7833,3%33,3%
2Toledo92,112,221,1166,7%66,7%
3Villacañas91,891,890,8933,3%55,6%
4Villarrobledo91,891,220,3333,3%11,1%
5Tarancón91,671,781,2266,7%55,6%
6CD Villa91,671,111,3333,3%44,4%
7Torrijos91,561,110,8922,2%22,2%
8Noblejas91,561,781,6766,7%77,8%
9Illescas91,561,331,3344,4%44,4%
10Almansa91,331,441,1155,6%44,4%
11Marchamalo91,331,781,7866,7%66,7%
12San Clemente91,331,781,8977,8%55,6%
13Villarrubia91,111,111,3355,6%33,3%
14Socuéllamos90,780,561,0033,3%22,2%
15Huracán Balazote90,780,892,0044,4%44,4%
16La Solana80,750,751,380,0%37,5%
17Quintanar del Rey90,671,222,0066,7%55,6%
18Guadalajara II80,250,882,6350,0%62,5%