Getafe II eredmények, meccsek és forma
Getafe II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Getafe II meccsközpont
Helyi csapatarchívum9 órája
Utolsó forma
VDDVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
0GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY5D5V
Lőtt gól / meccs1,10
Kapott gól / meccs1,90
BTTS60%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY6D5V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs1,75
BTTS58%12 lefedett
Over 2,550%12 lefedett
Kapott gól nélkül17%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
0GY4D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
0GY4D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
0GY4D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
1GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs2,00
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
1GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs2,00
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Segunda División RFEF - Group 5Real Valladolid II – Getafe II4–3VSegunda División RFEF - Group 5Getafe II – Calvo Sotelo2–2DSegunda División RFEF - Group 5Getafe II – Albacete II2–2DSegunda División RFEF - Group 5Guadalajara – Getafe II4–1VSegunda División RFEF - Group 5Getafe II – Numancia0–0DSegunda División RFEF - Group 5Real Ávila – Getafe II1–0VSegunda División RFEF - Group 5Getafe II – CF Talavera1–1DSegunda División RFEF - Group 5Salamanca UDS – Getafe II1–0VSegunda División RFEF - Group 5Conquense – Getafe II2–2DKlub felkészülési mérkőzésekGetafe II – Torrejón0–2VKlub felkészülési mérkőzésekUnión Adarve – Getafe II2–2DKlub felkészülési mérkőzésekCF Talavera – Getafe II0–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
30/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DLDDL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.