Santurtzi eredmények, meccsek és forma
Santurtzi aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 03:50
V18.9 Csapatközpont 360
Santurtzi meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
VGYVGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
30formaindex / 1000,90 pont/meccs
3GY0D7V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
30formaindex / 1000,90 pont/meccs
3GY0D7V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D6V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,00
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D6V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,00
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 4Aurrerá Vitoria – Santurtzi2–1VTercera División RFEF - Group 4Santurtzi – Amurrio Club2–1GYTercera División RFEF - Group 4Eibar III – Santurtzi2–1VTercera División RFEF - Group 4Santurtzi – R. Union B1–0GYTercera División RFEF - Group 4Pasaia KE – Santurtzi1–0VTercera División RFEF - Group 4Santurtzi – Lagun Onak0–1VTercera División RFEF - Group 4Derio – Santurtzi2–0VTercera División RFEF - Group 4Santurtzi – Durango2–1GYTercera División RFEF - Group 4Beasain – Santurtzi2–0VKlub felkészülési mérkőzésekEibar III – Santurtzi3–1V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
33/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LWLWL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.