Constància eredmények, meccsek és forma
Constància aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Constància meccsközpont
Helyi csapatarchívum18 órája
Utolsó forma
DDGYGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Tercera División RFEF - Group 11Ibiza Islas Pitiusas – Constància0–0DTercera División RFEF - Group 11Constància – PE Sant Jordi2–2DTercera División RFEF - Group 11Llosetense – Constància0–3GYTercera División RFEF - Group 11Constància – Porreres1–0GYTercera División RFEF - Group 11Mercadal – Constància1–3GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs0,56
BTTS33%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül56%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs0,56
BTTS33%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül56%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 11Ibiza Islas Pitiusas – Constància0–0DTercera División RFEF - Group 11Constància – PE Sant Jordi2–2DTercera División RFEF - Group 11Llosetense – Constància0–3GYTercera División RFEF - Group 11Constància – Porreres1–0GYTercera División RFEF - Group 11Mercadal – Constància1–3GYTercera División RFEF - Group 11Constància – Alcúdia2–0GYTercera División RFEF - Group 11Cardassar – Constància1–0VTercera División RFEF - Group 11Santanyí – Constància1–1DTercera División RFEF - Group 11Constància – Arenal3–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
66/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWDD · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.