ES Tunis eredmények, meccsek és forma
ES Tunis aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 30. 13:11
V18.9 Csapatközpont 360
ES Tunis meccsközpont
Helyi csapatarchívum5 napja
Utolsó forma
DGYVGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,38
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül38%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,38
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül38%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
4GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs1,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
4GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs1,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
4GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs1,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs1,00
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs1,00
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs1,00
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Ligue 1CS Sfaxien – ES Tunis0–0DCAF Champions LeagueES Tunis – Asswehly1–0GYCAF Champions LeagueAsswehly – ES Tunis1–0VLigue 1ES Tunis – Olympique Béja3–1GYLigue 1CS Hammam-Lif – ES Tunis0–1GYLigue 1ES Tunis – AS Marsa2–1GYLigue 1Jeunesse Sportive Omrane – ES Tunis3–1VLigue 1ES Tunis – ES Sahel3–2GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
63/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LWWWD · 6 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.