Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ligue 1 logó
Tunisia · 2026/27 szezon

Ligue 1 2026/27: eredmények, tabella és program

Ligue 1 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 3.

Mérkőzés
52
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 3
Helyi adat
2026. 11. 01. 14:27
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 83/100
52 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 77,6% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

Ligue 1 2026/2027

49 meccs
Befejezett meccs49
Gól / meccs1,96
BTTS42,9%
Over 2,532,7%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1US Ben Guerdane62,671,830,8350,0%50,0%
2Club Africain52,401,400,8040,0%40,0%
3ES Tunis62,171,671,1766,7%66,7%
4Progrès Sakiet Eddaïer61,830,830,3316,7%0,0%
5US Monastirienne51,801,200,8040,0%40,0%
6Stade Tunisien61,671,331,0066,7%50,0%
7CS Sfaxien51,601,000,6040,0%20,0%
8CA Bizertin71,571,141,0042,9%28,6%
9Jeunesse Sportive Omrane71,430,860,7142,9%14,3%
10AS Marsa71,290,860,5728,6%28,6%
11ES Zarzis51,200,800,8020,0%20,0%
12ES Sahel61,171,171,3366,7%50,0%
13CS Hammam-Lif70,710,430,8628,6%0,0%
14ES Metlaoui60,500,501,5033,3%50,0%
15Olympique Béja70,430,711,4371,4%42,9%
16ES Hammam-Sousse70,140,291,7128,6%28,6%