Pamplona eredmények, meccsek és forma
Pamplona aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 14:57
V18.9 Csapatközpont 360
Pamplona meccsközpont
Csapatprogram naprakész10 perce
Utolsó forma
VVGYVD

Eibar
Spanyol Király-kupa · Round of 128
2026. 11. 03. 19:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
26formaindex / 1000,78 pont/meccs
1GY4D4V
Lőtt gól / meccs0,78
Kapott gól / meccs1,56
BTTS56%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
26formaindex / 1000,78 pont/meccs
1GY4D4V
Lőtt gól / meccs0,78
Kapott gól / meccs1,56
BTTS56%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 15Pamplona – Valle Egüés2–4VTercera División RFEF - Group 15Txantrea – Pamplona5–1VTercera División RFEF - Group 15Pamplona – Gazte Berriak1–0GYTercera División RFEF - Group 15Izarra – Pamplona2–1VTercera División RFEF - Group 15Pamplona – Huarte0–0DTercera División RFEF - Group 15Cortes – Pamplona0–0DTercera División RFEF - Group 15Pamplona – Doneztebe FT1–1DTercera División RFEF - Group 15Beti Kozkor – Pamplona1–0VTercera División RFEF - Group 15Pamplona – Aoiz1–1D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
31/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DLWLL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.