Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Tercera División RFEF - Group 15 logó
Spanyolország · 2026/27 szezon

Tercera División RFEF - Group 15 2026/27: eredmények, tabella és program

Tercera División RFEF - Group 15 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group 15 - 9.

Mérkőzés
81
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 0
Helyi adat
2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 69/100
81 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 40,7% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Lezárt szezonarchívum11 órája

Csapat0
Mérkőzés81
Befejezett81
Élő0
Következő0
Aktuális fordulóGroup 15 - 9

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Tercera División RFEF - Group 15 2026/2027

81 meccs
Befejezett meccs81
Gól / meccs2,51
BTTS46,9%
Over 2,543,2%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Izarra92,782,890,4444,4%66,7%
2Mutilvera92,331,670,3333,3%33,3%
3Beti Kozkor91,781,111,0022,2%44,4%
4San Juan91,561,891,1155,6%55,6%
5Avance Ezcabarte91,561,561,0055,6%44,4%
6Gazte Berriak91,561,000,7833,3%22,2%
7Subiza91,441,891,5677,8%66,7%
8Valle Egüés91,441,671,4466,7%55,6%
9Txantrea91,441,221,2244,4%44,4%
10Doneztebe FT91,331,781,3355,6%44,4%
11Aoiz91,220,890,7855,6%11,1%
12Cirbonero91,000,561,5633,3%33,3%
13Cantolagua91,000,562,2222,2%55,6%
14Huarte90,890,781,1144,4%33,3%
15Beti Onak90,891,221,5666,7%55,6%
16Pamplona90,780,781,5655,6%33,3%
17Cortes90,670,441,7822,2%33,3%
18Bidezarra90,440,671,7855,6%44,4%