Casalarreina eredmények, meccsek és forma
Casalarreina aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 11:27
V18.9 Csapatközpont 360
Casalarreina meccsközpont
Csapatprogram naprakész55 másodperce
Utolsó forma
VVVVV

Yagüe
Tercera División RFEF - Group 16 · Group 16 - 10
2026. 11. 08. 11:30Legutóbbi forma
Tercera División RFEF - Group 16Calahorra – Casalarreina3–0VTercera División RFEF - Group 16Casalarreina – Anguiano1–2VTercera División RFEF - Group 16Haro Deportivo – Casalarreina5–1VTercera División RFEF - Group 16Casalarreina – Alfaro0–1VTercera División RFEF - Group 16Calasancio – Casalarreina2–1V
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs2,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
1GY0D8V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs2,56
BTTS56%9 lefedett
Over 2,578%9 lefedett
Kapott gól nélkül0%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
1GY0D8V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs2,56
BTTS56%9 lefedett
Over 2,578%9 lefedett
Kapott gól nélkül0%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 16Calahorra – Casalarreina3–0VTercera División RFEF - Group 16Casalarreina – Anguiano1–2VTercera División RFEF - Group 16Haro Deportivo – Casalarreina5–1VTercera División RFEF - Group 16Casalarreina – Alfaro0–1VTercera División RFEF - Group 16Calasancio – Casalarreina2–1VTercera División RFEF - Group 16Casalarreina – Agoncillo1–5VTercera División RFEF - Group 16Oyonesa – Casalarreina1–0VTercera División RFEF - Group 16Casalarreina – La Calzada0–3VTercera División RFEF - Group 16Pradejón – Casalarreina1–2GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
14/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LLLLL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.