
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
LDU de Quito forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsLDU de Quito · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsLDU de Quito · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
4 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta80,0%BTTS
8/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
17 meccsLDU de Quito · utolsó 20
53formaindex / 100 · 1,59 pont/meccs
7 GY6 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
17 meccses minta58,8%BTTS
10/17 · Mindkét csapat gólt szerzett70,6%Over 1,5
12/17 · Legalább két gól41,2%Over 2,5
7/17 · Legalább három gól17,7%Over 3,5
3/17 · Legalább négy gól29,4%Kapott gól nélkül
5/17 · Clean sheet23,5%Nem szerzett gólt
4/17 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsLDU de Quito · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsLDU de Quito · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
5 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól44,4%Over 2,5
4/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet22,2%Nem szerzett gólt
2/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsLDU de Quito · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
5 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól44,4%Over 2,5
4/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet22,2%Nem szerzett gólt
2/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsLDU de Quito · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsLDU de Quito · utolsó 10
38formaindex / 100 · 1,13 pont/meccs
2 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
3/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsLDU de Quito · utolsó 20
38formaindex / 100 · 1,13 pont/meccs
2 GY3 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
3/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Independiente del Valle2–0xG 1,02–0,61LDU de QuitoVUniversidad Catolica2–2LDU de QuitoDLDU de Quito1–2xG 1,43–1,06MacaraVAucas1–1xG 1,06–1,95LDU de QuitoDLDU de Quito2–1xG 0,00–0,00Barcelona SCGYLDU de Quito2–1Universidad CatolicaGYLDU de Quito3–2PalmeirasGYLDU de Quito1–1Deportivo CuencaDPalmeiras1–0LDU de QuitoVTecnico Universitario1–3LDU de QuitoGYLDU de Quito0–0Mushuc Runa SCDGuayaquil City FC2–1LDU de QuitoVLDU de Quito1–0AucasGYLDU de Quito2–0EmelecGYLDU de Quito0–0MirassolDAucas0–1LDU de QuitoGYMirassol1–1LDU de QuitoD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.