HELYI ADATATLASZ
Liga Pro 2026 statisztikák és csapatranglisták
Liga Pro 2026 csapatstatisztikái, forma-, támadó-, védekező- és gólmutatói helyi eredményadatokból.
CSAPATRANGLISTA
Összesített teljesítmény
Forma, támadás, védekezés és stabilitás egy leíró indexben.
- 1
Macara10 meccs · 88% adat68,1/100helyi minta - 2
Independiente del Valle10 meccs · 88% adat60,7/100helyi minta - 3
Libertad10 meccs · 86% adat54,4/100helyi minta - 4
Guayaquil City FC10 meccs · 88% adat50,2/100helyi minta - 5
LDU de Quito10 meccs · 88% adat49,2/100helyi minta - 6
Barcelona SC10 meccs · 88% adat46,1/100helyi minta - 7
Delfin SC10 meccs · 88% adat44,0/100helyi minta - 8
Universidad Catolica10 meccs · 88% adat43,6/100helyi minta - 9
Orense SC10 meccs · 88% adat43,3/100helyi minta - 10
Deportivo Cuenca10 meccs · 88% adat43,1/100helyi minta - 11
Aucas10 meccs · 88% adat41,5/100helyi minta - 12
Tecnico Universitario10 meccs · 88% adat40,6/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Aktuális forma
A legutóbbi, legfeljebb tíz feldolgozott meccs ponttermése.
- 1
Macara10 meccs · 88% adat80,0/100helyi minta - 2
Independiente del Valle10 meccs · 88% adat66,7/100helyi minta - 3
Guayaquil City FC10 meccs · 88% adat56,7/100helyi minta - 4
Libertad10 meccs · 86% adat56,7/100helyi minta - 5
LDU de Quito10 meccs · 88% adat50,0/100helyi minta - 6
Delfin SC10 meccs · 88% adat46,7/100helyi minta - 7
Barcelona SC10 meccs · 88% adat43,3/100helyi minta - 8
Deportivo Cuenca10 meccs · 88% adat43,3/100helyi minta - 9
Aucas10 meccs · 88% adat43,3/100helyi minta - 10
Manta FC10 meccs · 88% adat43,3/100helyi minta - 11
Orense SC10 meccs · 88% adat40,0/100helyi minta - 12
Tecnico Universitario10 meccs · 88% adat36,7/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Támadó teljesítmény
A közelmúlt lőtt góljaira épülő leíró mutató.
- 1
Independiente del Valle10 meccs · 88% adat76,0/100helyi minta - 2
Macara10 meccs · 88% adat68,0/100helyi minta - 3
Guayaquil City FC10 meccs · 88% adat64,0/100helyi minta - 4
Libertad10 meccs · 86% adat60,0/100helyi minta - 5
Manta FC10 meccs · 88% adat56,0/100helyi minta - 6
Orense SC10 meccs · 88% adat56,0/100helyi minta - 7
Delfin SC10 meccs · 88% adat52,0/100helyi minta - 8
Tecnico Universitario10 meccs · 88% adat52,0/100helyi minta - 9
Barcelona SC10 meccs · 88% adat52,0/100helyi minta - 10
Universidad Catolica10 meccs · 88% adat52,0/100helyi minta - 11
LDU de Quito10 meccs · 88% adat52,0/100helyi minta - 12
Leones del Norte10 meccs · 86% adat52,0/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Védekező teljesítmény
A közelmúlt kapott góljaira épülő leíró mutató.
- 1
Deportivo Cuenca10 meccs · 88% adat60,0/100helyi minta - 2
Macara10 meccs · 88% adat60,0/100helyi minta - 3
Libertad10 meccs · 86% adat60,0/100helyi minta - 4
Barcelona SC10 meccs · 88% adat56,0/100helyi minta - 5
Universidad Catolica10 meccs · 88% adat56,0/100helyi minta - 6
LDU de Quito10 meccs · 88% adat56,0/100helyi minta - 7
Aucas10 meccs · 88% adat52,0/100helyi minta - 8
Tecnico Universitario10 meccs · 88% adat48,0/100helyi minta - 9
Independiente del Valle10 meccs · 88% adat48,0/100helyi minta - 10
Orense SC10 meccs · 88% adat48,0/100helyi minta - 11
Emelec10 meccs · 88% adat44,0/100helyi minta - 12
Delfin SC10 meccs · 88% adat44,0/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Stabil teljesítmény
Az eredmények ingadozását összefoglaló stabilitási mutató.
- 1
Mushuc Runa SC10 meccs · 88% adat41,9/100helyi minta - 2
Universidad Catolica10 meccs · 88% adat30,4/100helyi minta - 3
Barcelona SC10 meccs · 88% adat20,8/100helyi minta - 4
Deportivo Cuenca10 meccs · 88% adat20,8/100helyi minta - 5
Aucas10 meccs · 88% adat20,8/100helyi minta - 6
Macara10 meccs · 88% adat20,0/100helyi minta - 7
Orense SC10 meccs · 88% adat16,7/100helyi minta - 8
Independiente del Valle10 meccs · 88% adat15,7/100helyi minta - 9
LDU de Quito10 meccs · 88% adat14,4/100helyi minta - 10
Tecnico Universitario10 meccs · 88% adat13,3/100helyi minta - 11
Leones del Norte10 meccs · 86% adat13,3/100helyi minta - 12
Emelec10 meccs · 88% adat10,6/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Lőtt gólátlag
Átlagosan szerzett gól a feldolgozott közelmúltban.
- 1
Independiente del Valle10 meccs · 88% adat1,90helyi minta - 2
Macara10 meccs · 88% adat1,70helyi minta - 3
Guayaquil City FC10 meccs · 88% adat1,60helyi minta - 4
Libertad10 meccs · 86% adat1,50helyi minta - 5
Manta FC10 meccs · 88% adat1,40helyi minta - 6
Orense SC10 meccs · 88% adat1,40helyi minta - 7
Delfin SC10 meccs · 88% adat1,30helyi minta - 8
Tecnico Universitario10 meccs · 88% adat1,30helyi minta - 9
Barcelona SC10 meccs · 88% adat1,30helyi minta - 10
Universidad Catolica10 meccs · 88% adat1,30helyi minta - 11
LDU de Quito10 meccs · 88% adat1,30helyi minta - 12
Leones del Norte10 meccs · 86% adat1,30helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Mindkét csapat gólt szerzett
A BTTS-meccsek aránya a feldolgozott mintában.
- 1
Independiente del Valle10 meccs · 88% adat70,0%helyi minta - 2
Universidad Catolica10 meccs · 88% adat70,0%helyi minta - 3
LDU de Quito10 meccs · 88% adat70,0%helyi minta - 4
Tecnico Universitario10 meccs · 88% adat60,0%helyi minta - 5
Aucas10 meccs · 88% adat60,0%helyi minta - 6
Guayaquil City FC10 meccs · 88% adat60,0%helyi minta - 7
Mushuc Runa SC10 meccs · 88% adat60,0%helyi minta - 8
Leones del Norte10 meccs · 86% adat60,0%helyi minta - 9
Emelec10 meccs · 88% adat50,0%helyi minta - 10
Delfin SC10 meccs · 88% adat50,0%helyi minta - 11
Barcelona SC10 meccs · 88% adat50,0%helyi minta - 12
Deportivo Cuenca10 meccs · 88% adat50,0%helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Legalább három gól
A 2,5 gólnál magasabb összgólszámú meccsek aránya.
- 1
Independiente del Valle10 meccs · 88% adat70,0%helyi minta - 2
Macara10 meccs · 88% adat60,0%helyi minta - 3
Guayaquil City FC10 meccs · 88% adat60,0%helyi minta - 4
Tecnico Universitario10 meccs · 88% adat50,0%helyi minta - 5
Barcelona SC10 meccs · 88% adat50,0%helyi minta - 6
LDU de Quito10 meccs · 88% adat50,0%helyi minta - 7
Manta FC10 meccs · 88% adat50,0%helyi minta - 8
Orense SC10 meccs · 88% adat50,0%helyi minta - 9
Libertad10 meccs · 86% adat50,0%helyi minta - 10
Leones del Norte10 meccs · 86% adat50,0%helyi minta - 11
Emelec10 meccs · 88% adat40,0%helyi minta - 12
Delfin SC10 meccs · 88% adat40,0%helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Kapott gól nélküli meccsek
A clean sheet mérkőzések aránya.
- 1
Libertad10 meccs · 86% adat50,0%helyi minta - 2
Deportivo Cuenca10 meccs · 88% adat40,0%helyi minta - 3
Macara10 meccs · 88% adat40,0%helyi minta - 4
Barcelona SC10 meccs · 88% adat30,0%helyi minta - 5
Aucas10 meccs · 88% adat30,0%helyi minta - 6
Mushuc Runa SC10 meccs · 88% adat30,0%helyi minta - 7
Manta FC10 meccs · 88% adat30,0%helyi minta - 8
Orense SC10 meccs · 88% adat30,0%helyi minta - 9
Tecnico Universitario10 meccs · 88% adat20,0%helyi minta - 10
Independiente del Valle10 meccs · 88% adat20,0%helyi minta - 11
Universidad Catolica10 meccs · 88% adat20,0%helyi minta - 12
LDU de Quito10 meccs · 88% adat20,0%helyi minta
JÁTÉKOSRANGLISTA
Játékos-teljesítményindex
A lefedett szezonmeccsek poszthoz igazított leíró teljesítményindexe.
- 1
Diego Dorregaray8 meccs · 447 perc80,2/10096% adat - 2
E. Mero10 meccs · 504 perc73,4/100100% adat - 3
J. Vergés9 meccs · 405 perc73,3/10098% adat - 4
augustin campana10 meccs · 489 perc72,9/100100% adat - 5
L. Estupiñán9 meccs · 457 perc69,8/10098% adat - 6
V. Burgoa7 meccs · 452 perc69,5/10094% adat - 7
J. Lara8 meccs · 180 perc69,3/10096% adat - 8
R. Briones8 meccs · 438 perc68,7/10096% adat - 9
C. González7 meccs · 305 perc67,7/10094% adat - 10
Danny Gabriel Luna Morán11 meccs · 710 perc65,2/100100% adat - 11
R. Carrillo9 meccs · 526 perc63,5/10098% adat - 12
José Enrique Angulo Caicedo10 meccs · 411 perc63,2/100100% adat
JÁTÉKOSRANGLISTA
Góllövők
A legtöbb helyben rögzített góllal rendelkező játékosok.
- 1
Diego Dorregaray8 meccs · 447 perc896% adat - 2
augustin campana10 meccs · 489 perc6100% adat - 3
F. Ayunta10 meccs · 709 perc5100% adat - 4
José Enrique Angulo Caicedo10 meccs · 411 perc4100% adat - 5
J. Alman10 meccs · 658 perc3100% adat - 6
B. Delgado10 meccs · 609 perc3100% adat - 7
E. Mero10 meccs · 504 perc3100% adat - 8
A. Herrera9 meccs · 695 perc398% adat - 9
R. Carrillo9 meccs · 526 perc398% adat - 10
L. Estupiñán9 meccs · 457 perc398% adat - 11
M. Luque7 meccs · 539 perc394% adat - 12
C. González7 meccs · 305 perc394% adat
JÁTÉKOSRANGLISTA
Gólpasszok
A legtöbb helyben rögzített gólpasszal rendelkező játékosok.
- 1
R. Briones8 meccs · 438 perc496% adat - 2
T. Ozaeta10 meccs · 697 perc3100% adat - 3
J. Morocho10 meccs · 678 perc3100% adat - 4
J. Bocanegra10 meccs · 557 perc3100% adat - 5
Danny Gabriel Luna Morán11 meccs · 710 perc2100% adat - 6
B. Delgado10 meccs · 609 perc2100% adat - 7
Jefferson Alberto Troya Vera10 meccs · 539 perc2100% adat - 8
E. Mero10 meccs · 504 perc2100% adat - 9
Martín Alejandro Tello Escobar11 meccs · 395 perc2100% adat - 10
Franco Posse9 meccs · 530 perc298% adat - 11
L. Estupiñán9 meccs · 457 perc298% adat - 12
T. Minda8 meccs · 476 perc296% adat
JÁTÉKOSRANGLISTA
Átlagos játékosértékelés
Csak a szolgáltatott meccsértékeléssel rendelkező, lefedett játékosok átlaga.
- 1
J. Lara8 meccs · 180 perc7,7296% adat - 2
Diego Dorregaray8 meccs · 447 perc7,7096% adat - 3
augustin campana10 meccs · 489 perc7,67100% adat - 4
E. Mero10 meccs · 504 perc7,43100% adat - 5
L. Estupiñán9 meccs · 457 perc7,3898% adat - 6
L. Loor7 meccs · 275 perc7,3694% adat - 7
J. Vergés9 meccs · 405 perc7,3298% adat - 8
V. Burgoa7 meccs · 452 perc7,2094% adat - 9
J. Cevallos7 meccs · 366 perc7,1694% adat - 10
R. Briones8 meccs · 438 perc7,1696% adat - 11
G. Napa8 meccs · 225 perc7,1496% adat - 12
Danny Gabriel Luna Morán11 meccs · 710 perc7,12100% adat
ÁTLÁTHATÓ ADATÚT
Módszertan
Befejezett, eredménnyel rendelkező helyi mérkőzések, valamint materializált csapat- és játékosprofilok. Hiányzó adat nem válik nullává vagy becsléssé. Az Adatatlasz olvasó nem ír domainadatot vagy saját gyorsítótársort, és nem kér adatot külső szolgáltatótól.