Ecuador · 2026/27 szezon
Liga Pro 2026/27: eredmények, tabella és program
Liga Pro 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 25.
- Mérkőzés
- 88
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 2 / 1
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 23:53
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
88 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
100,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Az élő szezonadatok elavultak14 órája
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Mushuc Runa SCManta FC2–3VégeOrense SCTecnico Universitario1–1VégeGuayaquil City FCLibertad0–0VégeIndependiente del ValleLDU de Quito2–0VégeUniversidad CatolicaAucas1–2VégeMacaraBarcelona SC3–0VégeEmelecLeones del Norte0–2VégeDelfin SCDeportivo Cuenca3–1VégeTecnico UniversitarioMushuc Runa SC3–0VégeAucasBarcelona SC0–4VégeEmelecGuayaquil City FC0–1VégeLeones del NorteLibertad4–1Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Macara68806860Javuló trend ↑2Independiente del Valle61677648Stabil trend →3Libertad54576060Javuló trend ↑4Guayaquil City FC50576436Stabil trend →5LDU de Quito49505256Stabil trend →6Barcelona SC46435256Gyengülő trend ↓7Delfin SC44475244Javuló trend ↑8Universidad Catolica44375256Gyengülő trend ↓9Orense SC43405648Stabil trend →10Deportivo Cuenca43433660Javuló trend ↑11Aucas41433652Gyengülő trend ↓12Tecnico Universitario41375248Stabil trend →13Leones del Norte39375240Javuló trend ↑14Manta FC39435624Javuló trend ↑15Emelec35334044Gyengülő trend ↓16Mushuc Runa SC33273640Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX
Játékosközpont ›A szezon kiemelt játékosprofiljai
1
Diego DorregarayGuayaquil City FC · Támadó80,22
E. MeroGuayaquil City FC · Támadó73,43
J. VergésManta FC · Középpályás73,34
augustin campanaMacara · Középpályás72,95
Y. VásquezIndependiente del Valle · Támadó72,5
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Szezonadatok
84 meccsLiga Pro 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 2,27 | 1,64 | 1,00 | 54,6% | 54,6% | |
| 2 | 10 | 2,00 | 1,90 | 1,30 | 70,0% | 70,0% | |
| 3 | 10 | 1,70 | 1,50 | 1,00 | 40,0% | 50,0% | |
| 4 | 10 | 1,70 | 1,60 | 1,60 | 60,0% | 60,0% | |
| 5 | 11 | 1,64 | 1,27 | 1,00 | 63,6% | 45,5% | |
| 6 | 10 | 1,30 | 1,30 | 1,10 | 50,0% | 50,0% | |
| 7 | 11 | 1,27 | 1,36 | 1,36 | 54,6% | 45,5% | |
| 8 | 11 | 1,27 | 1,36 | 1,55 | 54,6% | 45,5% | |
| 9 | 10 | 1,20 | 1,40 | 1,30 | 50,0% | 50,0% | |
| 10 | 11 | 1,18 | 0,82 | 1,09 | 45,5% | 27,3% | |
| 11 | 11 | 1,18 | 0,82 | 1,18 | 54,6% | 36,4% | |
| 12 | 11 | 1,18 | 1,27 | 1,91 | 45,5% | 45,5% | |
| 13 | 10 | 1,10 | 1,30 | 1,10 | 70,0% | 40,0% | |
| 14 | 10 | 1,10 | 1,30 | 1,30 | 60,0% | 50,0% | |
| 15 | 10 | 1,00 | 1,00 | 1,40 | 50,0% | 40,0% | |
| 16 | 11 | 0,82 | 0,82 | 1,36 | 54,6% | 36,4% |