
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Grimsby forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsGrimsby · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsGrimsby · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,10 pont/meccs
3 GY2 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
16 meccsGrimsby · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,31 pont/meccs
5 GY6 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
16 meccses minta56,3%BTTS
9/16 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
12/16 · Legalább két gól56,3%Over 2,5
9/16 · Legalább három gól37,5%Over 3,5
6/16 · Legalább négy gól31,3%Kapott gól nélkül
5/16 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
4/16 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsGrimsby · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsGrimsby · utolsó 10
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
4 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta37,5%BTTS
3/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
3/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
4/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsGrimsby · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
4 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta37,5%BTTS
3/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
3/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
4/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsGrimsby · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsGrimsby · utolsó 10
29formaindex / 100 · 0,88 pont/meccs
1 GY4 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta75,0%BTTS
6/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
6/8 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
4/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsGrimsby · utolsó 20
29formaindex / 100 · 0,88 pont/meccs
1 GY4 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta75,0%BTTS
6/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
6/8 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
4/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Grimsby5–2xG 0,27–0,02YorkGYGillingham1–4xG 0,57–2,94GrimsbyGYRochdale2–2xG 1,28–1,72GrimsbyDGrimsby0–2xG 2,84–1,66NorthamptonVPort Vale1–0xG 3,60–0,63GrimsbyVGrimsby0–0Burton AlbionDGrimsby1–2ShrewsburyVNewport County2–1GrimsbyVNotts County2–1GrimsbyVGrimsby2–0Crawley TownGYGrimsby2–0Bristol RoversGYCheltenham2–2GrimsbyDAccrington ST2–2GrimsbyDGrimsby2–2Fleetwood TownDWalsall0–0GrimsbyDGrimsby1–0Exeter CityGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.