Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM

HELYI ADATATLASZ

League Two 2026 statisztikák és csapatranglisták

League Two 2026 csapatstatisztikái, forma-, támadó-, védekező- és gólmutatói helyi eredményadatokból.

Publikus providerhívás: 0Hiányzó adat: nem nullaPredikció: 0Forrás frissítve: 2026. 11. 03.
Lezárt, eredményes meccs163
Minősített csapatprofil24
Teljes csapatranglista9
Játékosprofil154

CSAPATRANGLISTA

Összesített teljesítmény

Forma, támadás, védekezés és stabilitás egy leíró indexben.

  1. 1Salford City10 meccs · 90% adat82,0/100helyi minta
  2. 2Barnet10 meccs · 92% adat60,1/100helyi minta
  3. 3Accrington ST10 meccs · 90% adat58,3/100helyi minta
  4. 4Walsall10 meccs · 90% adat53,3/100helyi minta
  5. 5Gillingham10 meccs · 90% adat53,0/100helyi minta
  6. 6Chesterfield10 meccs · 90% adat50,5/100helyi minta
  7. 7Grimsby10 meccs · 90% adat49,7/100helyi minta
  8. 8Newport County10 meccs · 90% adat48,6/100helyi minta
  9. 9Exeter City10 meccs · 90% adat48,3/100helyi minta
  10. 10Shrewsbury10 meccs · 90% adat47,6/100helyi minta
  11. 11York10 meccs · 92% adat46,5/100helyi minta
  12. 12Crewe10 meccs · 90% adat45,2/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Aktuális forma

A legutóbbi, legfeljebb tíz feldolgozott meccs ponttermése.

  1. 1Salford City10 meccs · 90% adat93,3/100helyi minta
  2. 2Barnet10 meccs · 92% adat63,3/100helyi minta
  3. 3Gillingham10 meccs · 90% adat56,7/100helyi minta
  4. 4Accrington ST10 meccs · 90% adat56,7/100helyi minta
  5. 5Walsall10 meccs · 90% adat50,0/100helyi minta
  6. 6Chesterfield10 meccs · 90% adat50,0/100helyi minta
  7. 7Shrewsbury10 meccs · 90% adat50,0/100helyi minta
  8. 8Exeter City10 meccs · 90% adat50,0/100helyi minta
  9. 9Port Vale10 meccs · 90% adat46,7/100helyi minta
  10. 10Crewe10 meccs · 90% adat46,7/100helyi minta
  11. 11Grimsby10 meccs · 90% adat46,7/100helyi minta
  12. 12Newport County10 meccs · 90% adat46,7/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Támadó teljesítmény

A közelmúlt lőtt góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1Salford City10 meccs · 90% adat88,0/100helyi minta
  2. 2Chesterfield10 meccs · 90% adat84,0/100helyi minta
  3. 3Barnet10 meccs · 92% adat80,0/100helyi minta
  4. 4Grimsby10 meccs · 90% adat76,0/100helyi minta
  5. 5Gillingham10 meccs · 90% adat72,0/100helyi minta
  6. 6Accrington ST10 meccs · 90% adat68,0/100helyi minta
  7. 7York10 meccs · 92% adat64,0/100helyi minta
  8. 8Walsall10 meccs · 90% adat60,0/100helyi minta
  9. 9Shrewsbury10 meccs · 90% adat60,0/100helyi minta
  10. 10Cheltenham10 meccs · 90% adat60,0/100helyi minta
  11. 11Fleetwood Town10 meccs · 90% adat56,0/100helyi minta
  12. 12Rochdale10 meccs · 90% adat52,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Védekező teljesítmény

A közelmúlt kapott góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1Exeter City10 meccs · 90% adat80,0/100helyi minta
  2. 2Northampton10 meccs · 90% adat68,0/100helyi minta
  3. 3Accrington ST10 meccs · 90% adat68,0/100helyi minta
  4. 4Newport County10 meccs · 90% adat68,0/100helyi minta
  5. 5Salford City10 meccs · 90% adat64,0/100helyi minta
  6. 6Walsall10 meccs · 90% adat60,0/100helyi minta
  7. 7Port Vale10 meccs · 90% adat56,0/100helyi minta
  8. 8Swindon Town10 meccs · 90% adat52,0/100helyi minta
  9. 9Tranmere10 meccs · 90% adat52,0/100helyi minta
  10. 10Barnet10 meccs · 92% adat44,0/100helyi minta
  11. 11York10 meccs · 92% adat44,0/100helyi minta
  12. 12Gillingham10 meccs · 90% adat44,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Stabil teljesítmény

Az eredmények ingadozását összefoglaló stabilitási mutató.

  1. 1Colchester10 meccs · 90% adat66,7/100helyi minta
  2. 2Salford City10 meccs · 90% adat60,0/100helyi minta
  3. 3Rotherham10 meccs · 90% adat40,0/100helyi minta
  4. 4Oldham10 meccs · 90% adat38,9/100helyi minta
  5. 5Crawley Town10 meccs · 90% adat38,9/100helyi minta
  6. 6Walsall10 meccs · 90% adat31,7/100helyi minta
  7. 7Accrington ST10 meccs · 90% adat26,7/100helyi minta
  8. 8Crewe10 meccs · 90% adat25,8/100helyi minta
  9. 9Newport County10 meccs · 90% adat25,8/100helyi minta
  10. 10Barnet10 meccs · 92% adat24,3/100helyi minta
  11. 11York10 meccs · 92% adat20,8/100helyi minta
  12. 12Bristol Rovers10 meccs · 90% adat20,8/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Lőtt gólátlag

Átlagosan szerzett gól a feldolgozott közelmúltban.

  1. 1Salford City10 meccs · 90% adat2,20helyi minta
  2. 2Chesterfield10 meccs · 90% adat2,10helyi minta
  3. 3Barnet10 meccs · 92% adat2,00helyi minta
  4. 4Grimsby10 meccs · 90% adat1,90helyi minta
  5. 5Gillingham10 meccs · 90% adat1,80helyi minta
  6. 6Accrington ST10 meccs · 90% adat1,70helyi minta
  7. 7York10 meccs · 92% adat1,60helyi minta
  8. 8Walsall10 meccs · 90% adat1,50helyi minta
  9. 9Shrewsbury10 meccs · 90% adat1,50helyi minta
  10. 10Cheltenham10 meccs · 90% adat1,50helyi minta
  11. 11Fleetwood Town10 meccs · 90% adat1,40helyi minta
  12. 12Rochdale10 meccs · 90% adat1,30helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Mindkét csapat gólt szerzett

A BTTS-meccsek aránya a feldolgozott mintában.

  1. 1Barnet10 meccs · 92% adat100,0%helyi minta
  2. 2Chesterfield10 meccs · 90% adat80,0%helyi minta
  3. 3Crewe10 meccs · 90% adat80,0%helyi minta
  4. 4Fleetwood Town10 meccs · 90% adat70,0%helyi minta
  5. 5Crawley Town10 meccs · 90% adat70,0%helyi minta
  6. 6Cheltenham10 meccs · 90% adat70,0%helyi minta
  7. 7York10 meccs · 92% adat60,0%helyi minta
  8. 8Rotherham10 meccs · 90% adat60,0%helyi minta
  9. 9Rochdale10 meccs · 90% adat60,0%helyi minta
  10. 10Walsall10 meccs · 90% adat60,0%helyi minta
  11. 11Gillingham10 meccs · 90% adat60,0%helyi minta
  12. 12Shrewsbury10 meccs · 90% adat60,0%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Legalább három gól

A 2,5 gólnál magasabb összgólszámú meccsek aránya.

  1. 1Barnet10 meccs · 92% adat70,0%helyi minta
  2. 2Chesterfield10 meccs · 90% adat70,0%helyi minta
  3. 3Gillingham10 meccs · 90% adat70,0%helyi minta
  4. 4Rochdale10 meccs · 90% adat60,0%helyi minta
  5. 5Grimsby10 meccs · 90% adat60,0%helyi minta
  6. 6Cheltenham10 meccs · 90% adat60,0%helyi minta
  7. 7Salford City10 meccs · 90% adat60,0%helyi minta
  8. 8Rotherham10 meccs · 90% adat50,0%helyi minta
  9. 9Bristol Rovers10 meccs · 90% adat50,0%helyi minta
  10. 10Fleetwood Town10 meccs · 90% adat50,0%helyi minta
  11. 11Shrewsbury10 meccs · 90% adat50,0%helyi minta
  12. 12Crawley Town10 meccs · 90% adat50,0%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Kapott gól nélküli meccsek

A clean sheet mérkőzések aránya.

  1. 1Exeter City10 meccs · 90% adat60,0%helyi minta
  2. 2Walsall10 meccs · 90% adat40,0%helyi minta
  3. 3Port Vale10 meccs · 90% adat40,0%helyi minta
  4. 4Accrington ST10 meccs · 90% adat40,0%helyi minta
  5. 5Salford City10 meccs · 90% adat40,0%helyi minta
  6. 6York10 meccs · 92% adat30,0%helyi minta
  7. 7Bristol Rovers10 meccs · 90% adat30,0%helyi minta
  8. 8Northampton10 meccs · 90% adat30,0%helyi minta
  9. 9Rochdale10 meccs · 90% adat30,0%helyi minta
  10. 10Gillingham10 meccs · 90% adat30,0%helyi minta
  11. 11Newport County10 meccs · 90% adat30,0%helyi minta
  12. 12Tranmere10 meccs · 90% adat30,0%helyi minta

JÁTÉKOSRANGLISTA

Játékos-teljesítményindex

A lefedett szezonmeccsek poszthoz igazított leíró teljesítményindexe.

  1. 1D. Brown11 meccs · 264 perc77,9/100100% adat
  2. 2W. Vaulks10 meccs · 180 perc75,5/100100% adat
  3. 3A. Pressley10 meccs · 248 perc74,4/100100% adat
  4. 4J. Ward10 meccs · 270 perc70,9/100100% adat
  5. 5A. Drinan11 meccs · 249 perc70,2/100100% adat
  6. 6C. Ripley11 meccs · 270 perc68,8/100100% adat
  7. 7G. Lloyd10 meccs · 270 perc68,8/100100% adat
  8. 8B. Faulkner6 meccs · 180 perc68,5/10092% adat
  9. 9Glenn Middleton7 meccs · 264 perc68,0/10094% adat
  10. 10L. Molyneux11 meccs · 339 perc67,0/100100% adat
  11. 11M. Sesay10 meccs · 180 perc66,1/100100% adat
  12. 12M. Langstaff12 meccs · 286 perc65,6/100100% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Góllövők

A legtöbb helyben rögzített góllal rendelkező játékosok.

  1. 1A. Pressley10 meccs · 248 perc3100% adat
  2. 2H. Biggins13 meccs · 366 perc2100% adat
  3. 3M. Langstaff12 meccs · 286 perc2100% adat
  4. 4G. Lloyd10 meccs · 270 perc2100% adat
  5. 5D. Brown11 meccs · 264 perc2100% adat
  6. 6A. Drinan11 meccs · 249 perc2100% adat
  7. 7M. Sesay10 meccs · 180 perc2100% adat
  8. 8B. Sarpong-Wiredu9 meccs · 343 perc298% adat
  9. 9J. Woods9 meccs · 263 perc298% adat
  10. 10C. Evans8 meccs · 210 perc296% adat
  11. 11B. Faulkner6 meccs · 180 perc292% adat
  12. 12C. Norman13 meccs · 341 perc1100% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Gólpasszok

A legtöbb helyben rögzített gólpasszal rendelkező játékosok.

  1. 1L. Molyneux11 meccs · 339 perc4100% adat
  2. 2W. Boyle11 meccs · 270 perc2100% adat
  3. 3W. Vaulks10 meccs · 180 perc2100% adat
  4. 4Stefan Mols8 meccs · 246 perc296% adat
  5. 5Glenn Middleton7 meccs · 264 perc294% adat
  6. 6H. Biggins13 meccs · 366 perc1100% adat
  7. 7C. Brennan13 meccs · 360 perc1100% adat
  8. 8C. Norman13 meccs · 341 perc1100% adat
  9. 9M. Langstaff12 meccs · 286 perc1100% adat
  10. 10G. Lloyd10 meccs · 270 perc1100% adat
  11. 11T. Sang11 meccs · 270 perc1100% adat
  12. 12R. Hutton10 meccs · 270 perc1100% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Átlagos játékosértékelés

Csak a szolgáltatott meccsértékeléssel rendelkező, lefedett játékosok átlaga.

  1. 1M. Sesay10 meccs · 180 perc8,01100% adat
  2. 2B. Faulkner6 meccs · 180 perc7,9392% adat
  3. 3D. Brown11 meccs · 264 perc7,77100% adat
  4. 4W. Vaulks10 meccs · 180 perc7,67100% adat
  5. 5J. Ward10 meccs · 270 perc7,59100% adat
  6. 6A. Pressley10 meccs · 248 perc7,57100% adat
  7. 7C. Kavanagh9 meccs · 180 perc7,5698% adat
  8. 8G. Lloyd10 meccs · 270 perc7,53100% adat
  9. 9Glenn Middleton7 meccs · 264 perc7,4694% adat
  10. 10L. Molyneux11 meccs · 339 perc7,46100% adat
  11. 11C. Ripley11 meccs · 270 perc7,45100% adat
  12. 12R. Stirk9 meccs · 180 perc7,4198% adat

ÁTLÁTHATÓ ADATÚT

Módszertan

Befejezett, eredménnyel rendelkező helyi mérkőzések, valamint materializált csapat- és játékosprofilok. Hiányzó adat nem válik nullává vagy becsléssé. Az Adatatlasz olvasó nem ír domainadatot vagy saját gyorsítótársort, és nem kér adatot külső szolgáltatótól.