
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Leeds United U21 forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsLeeds United U21 · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
5/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsLeeds United U21 · utolsó 10
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
4 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta80,0%BTTS
8/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
8/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
14 meccsLeeds United U21 · utolsó 20
43formaindex / 100 · 1,29 pont/meccs
5 GY3 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
14 meccses minta71,4%BTTS
10/14 · Mindkét csapat gólt szerzett78,6%Over 1,5
11/14 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
10/14 · Legalább három gól64,3%Over 3,5
9/14 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
2/14 · Clean sheet21,4%Nem szerzett gólt
3/14 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsLeeds United U21 · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsLeeds United U21 · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsLeeds United U21 · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsLeeds United U21 · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
9 meccsLeeds United U21 · utolsó 10
30formaindex / 100 · 0,89 pont/meccs
2 GY2 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta66,7%BTTS
6/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
6/9 · Legalább három gól55,6%Over 3,5
5/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
9 meccsLeeds United U21 · utolsó 20
30formaindex / 100 · 0,89 pont/meccs
2 GY2 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta66,7%BTTS
6/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
6/9 · Legalább három gól55,6%Over 3,5
5/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Hartlepool3–1Leeds United U21VLeeds United U212–2Stoke City U21DLeeds United U211–4Crystal Palace U21VOldham4–2xG 2,41–1,61Leeds United U21VLeeds United U213–1Stockport County U21GYTamworth1–0Leeds United U21VBarnsley3–4Leeds United U21GYLeeds United U212–0Newcastle United U21GYMiddlesbrough U214–4Leeds United U21DSolihull Moors2–3Leeds United U21GYCharlton Athletic U211–0Leeds United U21VLiverpool U212–1Leeds United U21VLeeds United U214–3West Bromwich Albion U21GYStoke City U210–0Leeds United U21D
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.