
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
CFR Pforzheim forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsCFR Pforzheim · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsCFR Pforzheim · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
3 GY1 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta80,0%BTTS
8/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
13 meccsCFR Pforzheim · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,31 pont/meccs
5 GY2 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta69,2%BTTS
9/13 · Mindkét csapat gólt szerzett92,3%Over 1,5
12/13 · Legalább két gól69,2%Over 2,5
9/13 · Legalább három gól53,9%Over 3,5
7/13 · Legalább négy gól23,1%Kapott gól nélkül
3/13 · Clean sheet7,7%Nem szerzett gólt
1/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsCFR Pforzheim · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsCFR Pforzheim · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY1 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta85,7%BTTS
6/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól71,4%Over 3,5
5/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsCFR Pforzheim · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY1 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta85,7%BTTS
6/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól71,4%Over 3,5
5/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsCFR Pforzheim · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsCFR Pforzheim · utolsó 10
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
3 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsCFR Pforzheim · utolsó 20
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
3 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Reutlingen1–1CFR PforzheimDCFR Pforzheim0–2FC 08 VillingenVFC Nöttingen4–1CFR PforzheimVCFR Pforzheim3–2TeningenGYCFR Pforzheim1–5Young Boys ReutlingenV1. FC Muhlhausen0–2CFR PforzheimGYCFR Pforzheim2–3Karlsruhe IIVCFR Pforzheim1–2BalingenVFV Ravensburg2–1CFR PforzheimVCFR Pforzheim3–2Türkspor NeckarsulmGYEssingen0–4CFR PforzheimGYTSV Singen0–1CFR PforzheimGYCFR Pforzheim2–2Bahlinger SCD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.