CFR Pforzheim eredmények, meccsek és forma
CFR Pforzheim aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 06:14
V18.9 Csapatközpont 360
CFR Pforzheim meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
DVVGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Oberliga - Baden-WürttembergReutlingen – CFR Pforzheim1–1DOberliga - Baden-WürttembergCFR Pforzheim – FC 08 Villingen0–2VOberliga - Baden-WürttembergFC Nöttingen – CFR Pforzheim4–1VOberliga - Baden-WürttembergCFR Pforzheim – Teningen3–2GYOberliga - Baden-WürttembergCFR Pforzheim – Young Boys Reutlingen1–5V
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
3GY1D6V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,30
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,31 pont/meccs
5GY2D6V
Lőtt gól / meccs1,69
Kapott gól / meccs1,92
BTTS69%13 lefedett
Over 2,569%13 lefedett
Kapott gól nélkül23%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,71
Kapott gól / meccs2,57
BTTS86%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,71
Kapott gól / meccs2,57
BTTS86%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,17
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,17
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Oberliga - Baden-WürttembergReutlingen – CFR Pforzheim1–1DOberliga - Baden-WürttembergCFR Pforzheim – FC 08 Villingen0–2VOberliga - Baden-WürttembergFC Nöttingen – CFR Pforzheim4–1VOberliga - Baden-WürttembergCFR Pforzheim – Teningen3–2GYOberliga - Baden-WürttembergCFR Pforzheim – Young Boys Reutlingen1–5VOberliga - Baden-Württemberg1. FC Muhlhausen – CFR Pforzheim0–2GYOberliga - Baden-WürttembergCFR Pforzheim – Karlsruhe II2–3VOberliga - Baden-WürttembergCFR Pforzheim – Balingen1–2VOberliga - Baden-WürttembergFV Ravensburg – CFR Pforzheim2–1VOberliga - Baden-WürttembergCFR Pforzheim – Türkspor Neckarsulm3–2GYOberliga - Baden-WürttembergEssingen – CFR Pforzheim0–4GYOberliga - Baden-WürttembergTSV Singen – CFR Pforzheim0–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
33/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LWLLD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.