
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Fakel forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsFakel · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsFakel · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,10 pont/meccs
3 GY2 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
5/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
14 meccsFakel · utolsó 20
31formaindex / 100 · 0,93 pont/meccs
3 GY4 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
14 meccses minta28,6%BTTS
4/14 · Mindkét csapat gólt szerzett42,9%Over 1,5
6/14 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
4/14 · Legalább három gól21,4%Over 3,5
3/14 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
4/14 · Clean sheet57,1%Nem szerzett gólt
8/14 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsFakel · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsFakel · utolsó 10
29formaindex / 100 · 0,88 pont/meccs
1 GY4 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta25,0%BTTS
2/8 · Mindkét csapat gólt szerzett37,5%Over 1,5
3/8 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
2/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet62,5%Nem szerzett gólt
5/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsFakel · utolsó 20
29formaindex / 100 · 0,88 pont/meccs
1 GY4 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta25,0%BTTS
2/8 · Mindkét csapat gólt szerzett37,5%Over 1,5
3/8 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
2/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet62,5%Nem szerzett gólt
5/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsFakel · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsFakel · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY0 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
3/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsFakel · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY0 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
3/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Rubin1–0xG 0,97–0,56FakelVFakel0–0AkhmatDFakel0–1xG 0,25–1,03Rodina MoskvaVKrylia Sovetov1–2FakelGYFC Krasnodar0–2FakelGYFakel0–5xG 0,12–0,00LokomotivVFakel1–0FC VitebskGYSpartak Moscow1–0FakelVFakel2–2BaltikaDFC Rostov3–1FakelVFakel1–1FC KrasnodarDFakel0–1ZenitVFakel0–0FC OrenburgDCSKA Moscow1–0FakelV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.