
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Novi Pazar U19 forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsNovi Pazar U19 · utolsó 5
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D5 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsNovi Pazar U19 · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,30 pont/meccs
4 GY1 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta80,0%BTTS
8/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
12 meccsNovi Pazar U19 · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
5 GY1 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta75,0%BTTS
9/12 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
10/12 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
8/12 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
4/12 · Legalább négy gól8,3%Kapott gól nélkül
1/12 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
2/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsNovi Pazar U19 · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsNovi Pazar U19 · utolsó 10
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
3 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsNovi Pazar U19 · utolsó 20
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
3 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsNovi Pazar U19 · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsNovi Pazar U19 · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY0 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsNovi Pazar U19 · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY0 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Vozdovac U192–1Novi Pazar U19VNovi Pazar U191–2Mladost Lucani U19VVojvodina U194–2Novi Pazar U19VNovi Pazar U190–1OFK Beograd U19VCrvena Zvezda U182–0Novi Pazar U19VNovi Pazar U194–2Cukaricki U19GYJedinstvo U. U191–2Novi Pazar U19GYNovi Pazar U191–1Brodarac U19DPartizan U191–2Novi Pazar U19GYNovi Pazar U193–2Sp. Subotica U19GYTSC U194–2Novi Pazar U19VNovi Pazar U191–0Usce U19GY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.