Novi Pazar U19 eredmények, meccsek és forma
Novi Pazar U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 14:36
V18.9 Csapatközpont 360
Novi Pazar U19 meccsközpont
Helyi csapatarchívum19 perce
Utolsó forma
VVVVV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
4GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
5GY1D6V
Lőtt gól / meccs1,58
Kapott gól / meccs1,83
BTTS75%12 lefedett
Over 2,567%12 lefedett
Kapott gól nélkül8%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,33
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,33
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
U19 leagueVozdovac U19 – Novi Pazar U192–1VU19 leagueNovi Pazar U19 – Mladost Lucani U191–2VU19 leagueVojvodina U19 – Novi Pazar U194–2VU19 leagueNovi Pazar U19 – OFK Beograd U190–1VU19 leagueCrvena Zvezda U18 – Novi Pazar U192–0VU19 leagueNovi Pazar U19 – Cukaricki U194–2GYU19 leagueJedinstvo U. U19 – Novi Pazar U191–2GYU19 leagueNovi Pazar U19 – Brodarac U191–1DU19 leaguePartizan U19 – Novi Pazar U191–2GYU19 leagueNovi Pazar U19 – Sp. Subotica U193–2GYU19 leagueTSC U19 – Novi Pazar U194–2VU19 leagueNovi Pazar U19 – Usce U191–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
42/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LLLLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.