
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Fagiano Okayama forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsFagiano Okayama · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsFagiano Okayama · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,30 pont/meccs
4 GY1 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
16 meccsFagiano Okayama · utolsó 20
54formaindex / 100 · 1,63 pont/meccs
8 GY2 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
16 meccses minta56,3%BTTS
9/16 · Mindkét csapat gólt szerzett81,3%Over 1,5
13/16 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
12/16 · Legalább három gól18,8%Over 3,5
3/16 · Legalább négy gól31,3%Kapott gól nélkül
5/16 · Clean sheet18,8%Nem szerzett gólt
3/16 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsFagiano Okayama · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsFagiano Okayama · utolsó 10
59formaindex / 100 · 1,78 pont/meccs
5 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta22,2%BTTS
2/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól55,6%Kapott gól nélkül
5/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsFagiano Okayama · utolsó 20
59formaindex / 100 · 1,78 pont/meccs
5 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta22,2%BTTS
2/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól55,6%Kapott gól nélkül
5/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsFagiano Okayama · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
7 meccsFagiano Okayama · utolsó 10
48formaindex / 100 · 1,43 pont/meccs
3 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta100,0%BTTS
7/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
7/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
7 meccsFagiano Okayama · utolsó 20
48formaindex / 100 · 1,43 pont/meccs
3 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta100,0%BTTS
7/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
7/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Fagiano Okayama0–4xG 0,80–2,95FC TokyoVKawasaki Frontale2–1xG 0,67–1,10Fagiano OkayamaVFagiano Okayama2–0xG 0,94–0,27Mito HollyhockGYFagiano Okayama0–3xG 0,90–1,76Vissel KobeVNagoya Grampus3–3Fagiano OkayamaDAvispa Fukuoka2–1xG 0,56–0,45Fagiano OkayamaVFagiano Okayama1–0JEF United ChibaGYConsadole Sapporo1–2Fagiano OkayamaGYFagiano Okayama1–2Kyoto SangaVUrawa1–2Fagiano OkayamaGYFagiano Okayama3–2Sanfrecce HiroshimaGYJEF United Chiba1–2Fagiano OkayamaGYNagoya Grampus2–1Fagiano OkayamaVFagiano Okayama3–0Beluga Rosso IwamiGYFagiano Okayama0–0Tokyo VerdyDFagiano Okayama1–0V-varen NagasakiGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.