Japán · 2027/28 szezon
J1 League 2027/28: eredmények, tabella és program
J1 League 2027/28 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 13.
- Mérkőzés
- 120
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 0
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
120 mérkőzés
20 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
100,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Lezárt szezonarchívum2 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Machida ZelviaGamba Osaka0–0VégeV-varen NagasakiTokyo Verdy1–2VégeJEF United ChibaAvispa Fukuoka3–0VégeYokohama F. MarinosKawasaki Frontale4–2VégeKashiwa ReysolUrawa4–0VégeVissel KobeNagoya Grampus3–1VégeKashimaCerezo Osaka4–1VégeFagiano OkayamaFC Tokyo0–4VégeMito HollyhockSanfrecce Hiroshima0–3VégeKyoto SangaShimizu S-pulse2–0VégeKawasaki FrontaleFagiano Okayama2–1VégeFC TokyoMito Hollyhock6–0Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1FC Tokyo888710096Stabil trend →2Sanfrecce Hiroshima73739668Javuló trend ↑3Vissel Kobe66737264Gyengülő trend ↓4Machida Zelvia64637268Javuló trend ↑5Kashiwa Reysol58638040Stabil trend →6Kawasaki Frontale57639228Stabil trend →7Urawa56706436Gyengülő trend ↓8Yokohama F. Marinos53506060Stabil trend →9Kashima49478036Javuló trend ↑10JEF United Chiba40336040Javuló trend ↑11Kyoto Sanga40405236Gyengülő trend ↓12Fagiano Okayama37405224Gyengülő trend ↓13Nagoya Grampus36374432Javuló trend ↑14V-varen Nagasaki35304840Stabil trend →15Gamba Osaka33273244Javuló trend ↑16Shimizu S-pulse31373620Gyengülő trend ↓17Cerezo Osaka31274024Gyengülő trend ↓18Tokyo Verdy30303628Javuló trend ↑19Mito Hollyhock21172816Gyengülő trend ↓20Avispa Fukuoka21133220Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX
Játékosközpont ›A szezon kiemelt játékosprofiljai
1
Léo CearáKashima · Támadó84,62
M. NagakuraFC Tokyo · Támadó82,53
Rafael EliasKyoto Sanga · Támadó75,84
Akito SuzukiSanfrecce Hiroshima · Középpályás75,15
MarcinhoKawasaki Frontale · Középpályás74,0
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Szezonadatok
120 meccsJ1 League 2027/2028
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 2,50 | 2,50 | 0,25 | 16,7% | 50,0% | |
| 2 | 12 | 2,17 | 2,42 | 0,83 | 33,3% | 66,7% | |
| 3 | 12 | 2,08 | 2,08 | 0,75 | 50,0% | 58,3% | |
| 4 | 12 | 2,08 | 2,25 | 1,50 | 58,3% | 66,7% | |
| 5 | 12 | 1,92 | 1,67 | 1,00 | 50,0% | 58,3% | |
| 6 | 12 | 1,75 | 1,42 | 0,83 | 50,0% | 25,0% | |
| 7 | 12 | 1,75 | 2,17 | 1,75 | 91,7% | 83,3% | |
| 8 | 12 | 1,75 | 1,50 | 1,92 | 58,3% | 75,0% | |
| 9 | 12 | 1,67 | 2,08 | 1,58 | 66,7% | 66,7% | |
| 10 | 12 | 1,33 | 1,17 | 1,58 | 58,3% | 75,0% | |
| 11 | 12 | 1,17 | 1,25 | 1,67 | 75,0% | 66,7% | |
| 12 | 12 | 1,08 | 1,33 | 1,75 | 66,7% | 66,7% | |
| 13 | 12 | 0,92 | 0,92 | 1,83 | 50,0% | 41,7% | |
| 14 | 12 | 0,92 | 0,75 | 1,83 | 41,7% | 50,0% | |
| 15 | 12 | 0,83 | 1,25 | 1,75 | 58,3% | 58,3% | |
| 16 | 12 | 0,83 | 0,83 | 1,75 | 50,0% | 50,0% | |
| 17 | 12 | 0,75 | 1,17 | 1,67 | 50,0% | 50,0% | |
| 18 | 12 | 0,75 | 0,83 | 1,50 | 50,0% | 41,7% | |
| 19 | 12 | 0,75 | 0,92 | 1,92 | 50,0% | 41,7% | |
| 20 | 12 | 0,58 | 1,08 | 1,92 | 58,3% | 75,0% |