
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Belshina forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsBelshina · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsBelshina · utolsó 10
30formaindex / 100 · 0,90 pont/meccs
2 GY3 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
13 meccsBelshina · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
3 GY4 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta53,9%BTTS
7/13 · Mindkét csapat gólt szerzett76,9%Over 1,5
10/13 · Legalább két gól38,5%Over 2,5
5/13 · Legalább három gól30,8%Over 3,5
4/13 · Legalább négy gól23,1%Kapott gól nélkül
3/13 · Clean sheet23,1%Nem szerzett gólt
3/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsBelshina · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsBelshina · utolsó 10
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsBelshina · utolsó 20
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsBelshina · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsBelshina · utolsó 10
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY3 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta50,0%BTTS
4/8 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
5/8 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
2/8 · Legalább három gól12,5%Over 3,5
1/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsBelshina · utolsó 20
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY3 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta50,0%BTTS
4/8 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
5/8 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
2/8 · Legalább három gól12,5%Over 3,5
1/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.