
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Shooting Stars forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsShooting Stars · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsShooting Stars · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
3 GY3 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
13 meccsShooting Stars · utolsó 20
46formaindex / 100 · 1,38 pont/meccs
5 GY3 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta46,2%BTTS
6/13 · Mindkét csapat gólt szerzett69,2%Over 1,5
9/13 · Legalább két gól46,2%Over 2,5
6/13 · Legalább három gól38,5%Over 3,5
5/13 · Legalább négy gól30,8%Kapott gól nélkül
4/13 · Clean sheet38,5%Nem szerzett gólt
5/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsShooting Stars · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsShooting Stars · utolsó 10
81formaindex / 100 · 2,43 pont/meccs
5 GY2 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett57,1%Over 1,5
4/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól57,1%Kapott gól nélkül
4/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsShooting Stars · utolsó 20
81formaindex / 100 · 2,43 pont/meccs
5 GY2 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett57,1%Over 1,5
4/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól57,1%Kapott gól nélkül
4/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsShooting Stars · utolsó 5
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY1 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsShooting Stars · utolsó 10
6formaindex / 100 · 0,17 pont/meccs
0 GY1 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/6 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
3/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsShooting Stars · utolsó 20
6formaindex / 100 · 0,17 pont/meccs
0 GY1 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/6 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
3/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Shooting Stars4–1Abia WarriorsGYIkorodu City2–2Shooting StarsDShooting Stars3–1Ranchers BeesGYKun Khalifat FC2–0Shooting StarsVShooting Stars0–0Kano PillarsDShooting Stars0–0Nasarawa UnitedDEnyimba4–2Shooting StarsVWarri Wolves1–0Shooting StarsVShooting Stars2–0Katsina UnitedGYPlateau United3–1Shooting StarsVCS Sfaxien2–0Shooting StarsVShooting Stars1–0CS SfaxienGYShooting Stars2–1Inter LagosGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.