Shooting Stars eredmények, meccsek és forma
Shooting Stars aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Shooting Stars meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
GYDGYVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
3GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS50%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
46formaindex / 1001,38 pont/meccs
5GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,31
Kapott gól / meccs1,31
BTTS46%13 lefedett
Over 2,546%13 lefedett
Kapott gól nélkül31%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
81formaindex / 1002,43 pont/meccs
5GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,71
Kapott gól / meccs0,43
BTTS43%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül57%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
81formaindex / 1002,43 pont/meccs
5GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,71
Kapott gól / meccs0,43
BTTS43%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül57%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
6formaindex / 1000,17 pont/meccs
0GY1D5V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs2,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
6formaindex / 1000,17 pont/meccs
0GY1D5V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs2,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
NPFLShooting Stars – Abia Warriors4–1GYNPFLIkorodu City – Shooting Stars2–2DNPFLShooting Stars – Ranchers Bees3–1GYNPFLKun Khalifat FC – Shooting Stars2–0VNPFLShooting Stars – Kano Pillars0–0DNPFLShooting Stars – Nasarawa United0–0DNPFLEnyimba – Shooting Stars4–2VNPFLWarri Wolves – Shooting Stars1–0VNPFLShooting Stars – Katsina United2–0GYNPFLPlateau United – Shooting Stars3–1VCAF Confederation CupCS Sfaxien – Shooting Stars2–0VCAF Confederation CupShooting Stars – CS Sfaxien1–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
43/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: DLWDW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.