Nigeria · 2027/28 szezon
NPFL 2027/28: eredmények, tabella és program
NPFL 2027/28 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 9.
- Mérkőzés
- 110
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 4
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 20:27
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 79/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
110 mérkőzés
20 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
44,3% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek10 perce
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Shooting StarsAbia Warriors4–1VégeRivers UnitedEnugu Rangers1–1VégePlateau UnitedWarri Wolves1–1VégeKwara UnitedBendel Insurance1–2VégeKatsina UnitedSporting Lagos2–1VégeKano PillarsNasarawa United2–0VégeInter LagosRanchers Bees1–1VégeEnyimbaKun Khalifat FC1–0VégeDoma UnitedIkorodu City2–2VégeNiger TornadoesBarau FC0–0VégeWarri WolvesKano Pillars0–0VégeNasarawa UnitedEnyimba1–0Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Enugu Rangers61676756Gyengülő trend ↓2Rivers United55505280Gyengülő trend ↓3Plateau United54537252Gyengülő trend ↓4Bendel Insurance54607240Stabil trend →5Kano Pillars54574864Stabil trend →6Nasarawa United52574072Javuló trend ↑7Sporting Lagos48505648Stabil trend →8Doma United47505248Gyengülő trend ↓9Barau FC47434064Gyengülő trend ↓10Katsina United46505244Stabil trend →11Warri Wolves45432876Stabil trend →12Niger Tornadoes45432872Javuló trend ↑13Shooting Stars43405644Javuló trend ↑14Ikorodu City42374852Stabil trend →15Kwara United40374056Stabil trend →16Enyimba39374448Javuló trend ↑17Ranchers Bees36304444Gyengülő trend ↓18Kun Khalifat FC34373636Javuló trend ↑19Abia Warriors32304032Gyengülő trend ↓20Inter Lagos26202040Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
106 meccsNPFL 2027/2028
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 2,00 | 1,67 | 1,11 | 66,7% | 44,4% | |
| 2 | 10 | 1,80 | 1,80 | 1,50 | 80,0% | 90,0% | |
| 3 | 11 | 1,64 | 1,27 | 1,00 | 45,5% | 36,4% | |
| 4 | 11 | 1,55 | 1,00 | 0,91 | 36,4% | 27,3% | |
| 5 | 10 | 1,50 | 1,30 | 0,50 | 40,0% | 20,0% | |
| 6 | 10 | 1,50 | 1,40 | 1,30 | 60,0% | 50,0% | |
| 7 | 10 | 1,50 | 1,30 | 1,30 | 50,0% | 40,0% | |
| 8 | 11 | 1,45 | 1,64 | 1,27 | 54,6% | 45,5% | |
| 9 | 11 | 1,45 | 1,18 | 0,91 | 54,6% | 36,4% | |
| 10 | 11 | 1,45 | 0,82 | 0,73 | 36,4% | 27,3% | |
| 11 | 11 | 1,45 | 1,27 | 1,36 | 63,6% | 45,5% | |
| 12 | 11 | 1,36 | 1,45 | 1,36 | 54,6% | 54,6% | |
| 13 | 10 | 1,30 | 0,70 | 0,60 | 30,0% | 20,0% | |
| 14 | 11 | 1,27 | 1,36 | 1,18 | 54,6% | 54,6% | |
| 15 | 11 | 1,09 | 1,09 | 1,18 | 54,6% | 45,5% | |
| 16 | 11 | 1,09 | 0,82 | 1,45 | 27,3% | 27,3% | |
| 17 | 11 | 1,00 | 1,09 | 1,36 | 36,4% | 36,4% | |
| 18 | 11 | 0,91 | 0,91 | 1,55 | 36,4% | 45,5% | |
| 19 | 10 | 0,90 | 1,10 | 1,40 | 60,0% | 60,0% | |
| 20 | 11 | 0,55 | 0,55 | 1,55 | 45,5% | 27,3% |