
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
CSKA Moscow forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsCSKA Moscow · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsCSKA Moscow · utolsó 10
77formaindex / 100 · 2,30 pont/meccs
7 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
15 meccsCSKA Moscow · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
9 GY3 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
15 meccses minta53,3%BTTS
8/15 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
12/15 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
9/15 · Legalább három gól46,7%Over 3,5
7/15 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
5/15 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
3/15 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsCSKA Moscow · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsCSKA Moscow · utolsó 10
81formaindex / 100 · 2,44 pont/meccs
7 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsCSKA Moscow · utolsó 20
81formaindex / 100 · 2,44 pont/meccs
7 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsCSKA Moscow · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsCSKA Moscow · utolsó 10
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
2 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsCSKA Moscow · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
2 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
FC Orenburg0–0xG 1,17–0,69CSKA MoscowDCSKA Moscow3–1LokomotivGYCSKA Moscow2–0xG 0,49–0,08Spartak MoscowGYDynamo3–1xG 1,77–1,91CSKA MoscowVCSKA Moscow4–0FC RostovGYCSKA Moscow3–0xG 1,44–0,45Rodina MoskvaGYCSKA Moscow3–1Arsenal TulaGYDinamo Makhachkala1–3CSKA MoscowGYCSKA Moscow1–1RubinDZenit1–2CSKA MoscowGYFC Rostov2–0CSKA MoscowVAkron2–2CSKA MoscowDCSKA Moscow3–2LokomotivGYCSKA Moscow0–1AkronVCSKA Moscow1–0FakelGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.