
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Clyde forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsClyde · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsClyde · utolsó 10
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
5 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta90,0%BTTS
9/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
16 meccsClyde · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
8 GY4 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
16 meccses minta81,3%BTTS
13/16 · Mindkét csapat gólt szerzett93,8%Over 1,5
15/16 · Legalább két gól81,3%Over 2,5
13/16 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
8/16 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
2/16 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
2/16 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsClyde · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
8 meccsClyde · utolsó 10
75formaindex / 100 · 2,25 pont/meccs
6 GY0 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta87,5%BTTS
7/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
8/8 · Legalább három gól62,5%Over 3,5
5/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
8 meccsClyde · utolsó 20
75formaindex / 100 · 2,25 pont/meccs
6 GY0 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta87,5%BTTS
7/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
8/8 · Legalább három gól62,5%Over 3,5
5/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsClyde · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsClyde · utolsó 10
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
2 GY4 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta75,0%BTTS
6/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól62,5%Over 2,5
5/8 · Legalább három gól37,5%Over 3,5
3/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsClyde · utolsó 20
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
2 GY4 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta75,0%BTTS
6/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól62,5%Over 2,5
5/8 · Legalább három gól37,5%Over 3,5
3/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Stranraer0–0ClydeDPenicuik Athletic1–1ClydeDClyde4–1Annan AthleticGYClyde5–1ClachnacuddinGYClyde2–1DumbartonGYElgin City6–2ClydeVCowdenbeath1–3ClydeGYClyde1–2Rangers U21VStirling Albion1–1ClydeDClyde4–1Kelty HeartsGYClyde1–4East FifeVClyde3–2Edinburgh CityGYSpartans3–3ClydeDMontrose3–0ClydeVClyde3–0Forfar AthleticGYAnnan Athletic1–2ClydeGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.