
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Ross County forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsRoss County · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsRoss County · utolsó 10
93formaindex / 100 · 2,80 pont/meccs
9 GY1 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
6/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
17 meccsRoss County · utolsó 20
80formaindex / 100 · 2,41 pont/meccs
13 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
17 meccses minta58,8%BTTS
10/17 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
17/17 · Legalább két gól88,2%Over 2,5
15/17 · Legalább három gól64,7%Over 3,5
11/17 · Legalább négy gól35,3%Kapott gól nélkül
6/17 · Clean sheet5,9%Nem szerzett gólt
1/17 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsRoss County · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
9 meccsRoss County · utolsó 10
70formaindex / 100 · 2,11 pont/meccs
6 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól88,9%Over 2,5
8/9 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
6/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsRoss County · utolsó 20
70formaindex / 100 · 2,11 pont/meccs
6 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól88,9%Over 2,5
8/9 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
6/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsRoss County · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsRoss County · utolsó 10
92formaindex / 100 · 2,75 pont/meccs
7 GY1 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta75,0%BTTS
6/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól87,5%Over 2,5
7/8 · Legalább három gól62,5%Over 3,5
5/8 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
2/8 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsRoss County · utolsó 20
92formaindex / 100 · 2,75 pont/meccs
7 GY1 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta75,0%BTTS
6/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól87,5%Over 2,5
7/8 · Legalább három gól62,5%Over 3,5
5/8 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
2/8 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
East Kilbride1–2Ross CountyGYRoss County1–1Hamilton AcademicalDRoss County4–0Airdrie UnitedGYQueen of the South1–7Ross CountyGYRoss County2–1Forfar AthleticGYMontrose0–5Ross CountyGYRoss County4–1Alloa AthleticGYRoss County14–0Hearts U21GYClachnacuddin1–5Ross CountyGYCove Rangers0–2Ross CountyGYRoss County0–3HibernianVRoss County3–4Aberdeen U21VEast Fife2–2Ross CountyDRoss County4–0East KilbrideGYRoss County4–0Banks O' DeeGYAirdrie United1–3Ross CountyGYDunfermline1–2Ross CountyGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.