Ross County eredmények, meccsek és forma
Ross County aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 21:11
V18.9 Csapatközpont 360
Ross County meccsközpont
Csapatprogram naprakész14 perce
Utolsó forma
GYDGYGYGY

Celtic II
Challenge Cup · Round of 32
2026. 11. 03. 20:45Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,20
Kapott gól / meccs0,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
93formaindex / 1002,80 pont/meccs
9GY1D0V
Lőtt gól / meccs4,60
Kapott gól / meccs0,60
BTTS60%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
17 meccsUtolsó 20 mérkőzés
80formaindex / 1002,41 pont/meccs
13GY2D2V
Lőtt gól / meccs3,76
Kapott gól / meccs1,00
BTTS59%17 lefedett
Over 2,588%17 lefedett
Kapott gól nélkül35%17 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs5,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
70formaindex / 1002,11 pont/meccs
6GY1D2V
Lőtt gól / meccs4,00
Kapott gól / meccs1,11
BTTS44%9 lefedett
Over 2,589%9 lefedett
Kapott gól nélkül44%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
70formaindex / 1002,11 pont/meccs
6GY1D2V
Lőtt gól / meccs4,00
Kapott gól / meccs1,11
BTTS44%9 lefedett
Over 2,589%9 lefedett
Kapott gól nélkül44%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs4,20
Kapott gól / meccs0,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
92formaindex / 1002,75 pont/meccs
7GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,50
Kapott gól / meccs0,88
BTTS75%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
92formaindex / 1002,75 pont/meccs
7GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,50
Kapott gól / meccs0,88
BTTS75%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
League OneEast Kilbride – Ross County1–2GYLeague OneRoss County – Hamilton Academical1–1DLeague OneRoss County – Airdrie United4–0GYLeague OneQueen of the South – Ross County1–7GYChallenge CupRoss County – Forfar Athletic2–1GYLeague OneMontrose – Ross County0–5GYLeague OneRoss County – Alloa Athletic4–1GYChallenge CupRoss County – Hearts U2114–0GYChallenge CupClachnacuddin – Ross County1–5GYLeague OneCove Rangers – Ross County0–2GYLeague CupRoss County – Hibernian0–3VChallenge CupRoss County – Aberdeen U213–4V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
83/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WWWDW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.