Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
P. Gwargis
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

P. Gwargis

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés3Lefedett pályára lépés
Játékperc21070,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,43 / 90 perc
Átlagértékelés7,073 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCeramica CleopatraPremier League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,6/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 3 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
3 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,43
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
4
Lövés pontossága
66,70 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
73
Passzpontosság
24,90 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,29
Sikeres csel
4
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,86
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
58,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
210 perc
Átlagértékelés
7,07
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 21.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Premier League2026Ceramica Cleopatra · Középpályás
49,6index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc210 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,43 Értékelés7,07 Passzpontosság24,90 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

3 helyi sor
Hazai2–1
Ceramica Cleopatra–Masr

KezdőM · 60 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz14Passzpontosság11 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz37Passzpontosság33 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz22Passzpontosság20 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap60 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap210 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap210 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó3 értékelt meccs · szórás: 0,81
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 53210100,437,071,290,86
Utolsó 103210100,437,071,290,86
Utolsó 203210100,437,071,290,86
Hazai2 meccs
138perc1gól0gólpassz7,25értékelés
Idegenbeli1 meccs
72perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Kezdőként3 meccs
210perc1gól0gólpassz7,07értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 3 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 10. 12.
  2. 8,22026. 10. 21.
  3. 6,32026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 60 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
60 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
60 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
210 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
210,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K10.12.72′
  2. K10.21.78′
  3. K10.31.60′
Utolsó 5 pályára lépés3 meccses minta
210perc1gól0gólpassz0,43G+GP / 907,07értékelés
Utolsó 10 pályára lépés3 meccses minta
210perc1gól0gólpassz0,43G+GP / 907,07értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

3 meccses minta
Játékperc210
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés7,07

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc16/1310,43
Gólpassz / 90 perc55/1310,00
Átlagértékelés11/1317,07

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.