Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Pedro Henrique
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Pedro Henrique

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc45350,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,715 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl-EttifaqPro League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex37,9/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
248
Passzpontosság
44,90 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,19
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
57,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,20

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
453 perc
Átlagértékelés
6,71
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Pro League2026Al-Ettifaq · Védő
37,9index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc270 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,68 Passzpontosság36,40 %
90% adatlefedettségStabil forma
CONMEBOL Sudamericana2026RB Bragantino · Védő
20,9index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc93 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,20 Passzpontosság36 %
82% adatlefedettségStabil forma
Serie A2026RB Bragantino · Védő
42,7index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,30 Passzpontosság64 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli1–1
Al Taawon–Al-Ettifaq

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Al Kholood–Al-Ettifaq

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság37 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Al-Ettifaq–Al-Ittihad FC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság31 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
NEOM–Al-Ettifaq

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,91Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz42Passzpontosság40 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
RB Bragantino–Bahia

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Sao Paulo–RB Bragantino

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz77Passzpontosság64 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
RB Bragantino–Gremio

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Atletico-MG–RB Bragantino

KezdőD · 93 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz51Passzpontosság36 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap453 perc9 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 2,53
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270000,006,680,002,67
Utolsó 109453000,005,590,002,19
Utolsó 209453000,005,590,002,19
Hazai4 meccs
180perc0gól0gólpassz4,38értékelés
Idegenbeli5 meccs
273perc0gól0gólpassz6,80értékelés
Kezdőként9 meccs
453perc0gól0gólpassz5,59értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 08. 20.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 7,32026. 08. 30.
  4. 0,02026. 09. 05.
  5. 6,92026. 10. 10.
  6. –2026. 10. 17.
  7. 6,22026. 10. 20.
  8. 6,92026. 10. 24.
  9. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
270 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,20 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.20.93′
  2. K08.23.–
  3. K08.30.90′
  4. K09.05.0′
  5. K10.10.90′
  6. K10.17.–
  7. K10.20.90′
  8. K10.24.90′
  9. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,68értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
453perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,59értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,68

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc20/1090,00
Gólpassz / 90 perc32/1090,00
Átlagértékelés31/1096,68

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.