Nemzetközi · 2026/27 szezon
CONMEBOL Sudamericana 2026/27: eredmények, tabella és program
CONMEBOL Sudamericana 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Semi-finals.
- Mérkőzés
- 26
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 2
- Helyi adat
- 2026. 10. 22. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 73/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
26 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
83,3% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak14 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Atletico TorqueAtletico-MG2–0VégeVasco DA GamaBoca Juniors1–3VégeAtletico-MGAtletico Torque3–0VégeBoca JuniorsVasco DA Gama0–1VégeAtletico TorqueCienciano3–0VégeAtletico-MGSantos4–2Tizenegyesek utánCiencianoAtletico Torque2–0VégeSantosAtletico-MG2–0VégeBoca JuniorsSao Paulo1–0VégeSanta FeVasco DA Gama0–0VégeRiver PlateSanta Fe1–1Tizenegyesek utánBotafogoCienciano1–0Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Boca Juniors72758080Stabil trend →2Atletico Torque57675360Gyengülő trend ↓3Santos53586050Stabil trend →4Cienciano53508050Stabil trend →5Vasco DA Gama53534868Stabil trend →6Atletico-MG52566747Gyengülő trend ↓7Sao Paulo50506060Stabil trend →8River Plate46332080Stabil trend →9Santa Fe45331387Stabil trend →10Botafogo3350400Stabil trend →11RB Bragantino31174040Stabil trend →12Macara31172060Stabil trend →13Olimpia22172020Stabil trend →14Tigre2102040Stabil trend →15Bolívar130400Stabil trend →16Deportivo Recoleta4000Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX
Játékosközpont ›A szezon kiemelt játékosprofiljai
1
Gabriel BarbosaSantos · Támadó81,62
EversonAtletico-MG · Kapus81,63
Weibmar AsprillaSanta Fe · Kapus78,64
ReinierAtletico-MG · Támadó74,35
M. MerentielBoca Juniors · Támadó70,9
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Szezonadatok
24 meccsCONMEBOL Sudamericana 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 2,25 | 2,00 | 0,50 | 25,0% | 50,0% | |
| 2 | 6 | 2,00 | 1,33 | 1,00 | 16,7% | 50,0% | |
| 3 | 4 | 1,75 | 1,50 | 1,25 | 50,0% | 50,0% | |
| 4 | 6 | 1,67 | 1,67 | 1,33 | 33,3% | 50,0% | |
| 5 | 5 | 1,60 | 1,20 | 0,80 | 40,0% | 40,0% | |
| 6 | 4 | 1,50 | 2,00 | 1,25 | 25,0% | 50,0% | |
| 7 | 2 | 1,50 | 1,50 | 1,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 8 | 2 | 1,50 | 1,00 | 3,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 9 | 3 | 1,00 | 0,33 | 0,33 | 33,3% | 0,0% | |
| 10 | 2 | 1,00 | 0,50 | 0,50 | 50,0% | 0,0% | |
| 11 | 2 | 0,50 | 0,50 | 1,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 12 | 2 | 0,50 | 1,00 | 1,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 13 | 2 | 0,50 | 0,50 | 2,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 14 | 2 | 0,00 | 0,50 | 1,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 15 | 1 | 0,00 | 1,00 | 3,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 16 | 1 | 0,00 | 0,00 | 4,00 | 0,0% | 100,0% |