Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Luiz Otávio
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Luiz Otávio

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc72080,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,13 / 90 perc
Átlagértékelés7,028 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCearaSerie B · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex55,1/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,13
Lövés
7
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
359
Passzpontosság
43,70 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,38
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
3,38
Megnyert párharc
45
Párharcsiker
65,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,25

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
720 perc
Átlagértékelés
7,02
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,422026. 10. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Ceara · Védő
55,1index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc720 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,13 Értékelés7,02 Passzpontosság43,70 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli2–1
Athletic Club–Ceara

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,89Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz55Passzpontosság51 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Ceara–Goias

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,84Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz23Passzpontosság22 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Botafogo SP–Ceara

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,07Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz37Passzpontosság32 %Párharc / megnyert8 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Ceara–Criciuma

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz46Passzpontosság42 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Avai–Ceara

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,42Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság33 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Operario-PR–Ceara

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,33Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz55Passzpontosság50 %Párharc / megnyert13 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Ceara–Novorizontino

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz48Passzpontosság43 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Fortaleza EC–Ceara

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,89Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz59Passzpontosság55 %Párharc / megnyert11 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Ceara–Sport Recife

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Vila Nova–Ceara

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Ceara–Cuiaba

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc4 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap720 perc9 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,22
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,007,040,203,60
Utolsó 109720010,136,240,383,38
Utolsó 209720010,136,240,383,38
Hazai3 meccs
270perc0gól0gólpassz6,87értékelés
Idegenbeli6 meccs
450perc0gól1gólpassz5,93értékelés
Kezdőként9 meccs
720perc0gól1gólpassz6,24értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 10.
  2. 6,92026. 09. 13.
  3. 6,82026. 09. 19.
  4. 7,32026. 09. 26.
  5. 7,42026. 10. 03.
  6. 7,02026. 10. 09.
  7. 7,12026. 10. 13.
  8. 6,82026. 10. 28.
  9. 6,92026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
720,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,25 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N09.05.–
  2. K09.10.0′
  3. K09.13.90′
  4. K09.19.90′
  5. K09.26.90′
  6. K10.03.90′
  7. K10.09.90′
  8. K10.13.90′
  9. K10.28.90′
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,04értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
720perc0gól1gólpassz0,13G+GP / 906,24értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés7,04

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc59/1450,00
Gólpassz / 90 perc20/1450,13
Átlagértékelés62/1456,24

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.