Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Yago Felipe
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Yago Felipe

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés18Lefedett pályára lépés
Játékperc68237,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,419 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCsapatSerie A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex43,3/10094% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
18 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
4
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
367
Passzpontosság
41,90 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
1,19
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
18
Labdaszerzés
13
Védőakció / 90
4,09
Megnyert párharc
32
Párharcsiker
45,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
19

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,26

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
682 perc
Átlagértékelés
6,41
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Csapat · Középpályás
43,3index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc530 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,37 Passzpontosság36,80 %
94% adatlefedettségStabil forma
Serie A2026Chapecoense-sc · Középpályás
36,8index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc152 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,55 Passzpontosság56,80 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Hazai1–2
Chapecoense-sc–Mirassol

KezdőM · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság20 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Chapecoense-sc–Fluminense

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Chapecoense-sc–Fluminense

KezdőM · 70 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,87Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság19 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Botafogo–Chapecoense-sc

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Botafogo–Chapecoense-sc

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz56Passzpontosság48 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz40Passzpontosság39 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Vitoria–Chapecoense-sc

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Vitoria–Chapecoense-sc

KezdőM · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz40Passzpontosság39 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Atletico-MG–Chapecoense-sc

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság32 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz43Passzpontosság40 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Corinthians–Chapecoense-sc

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,79Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz34Passzpontosság26 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gremio–Chapecoense-sc

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz72Passzpontosság68 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Chapecoense-sc–Sao Paulo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–3
Chapecoense-sc–Bahia

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap62 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap354 perc9 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap682 perc18 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,29
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55222000,006,260,815,68
Utolsó 1010354000,006,341,274,58
Utolsó 2018682000,006,411,194,09
Hazai6 meccs
62perc0gól0gólpassz6,20értékelés
Idegenbeli12 meccs
620perc0gól0gólpassz6,44értékelés
Kezdőként18 meccs
682perc0gól0gólpassz6,41értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 19.
  2. 6,52026. 10. 08.
  3. –2026. 10. 08.
  4. 6,42026. 10. 13.
  5. –2026. 10. 13.
  6. 6,72026. 10. 17.
  7. –2026. 10. 17.
  8. 5,92026. 10. 25.
  9. –2026. 10. 25.
  10. 6,22026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 132 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
62 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
132 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap9 meccs
354 perc9 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,26 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.19.–
  2. K10.08.62′
  3. K10.08.–
  4. K10.13.70′
  5. K10.13.–
  6. K10.17.90′
  7. K10.17.–
  8. K10.25.70′
  9. K10.25.–
  10. K11.03.62′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
222perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,26értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
354perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,34értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc222
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,26

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc117/1830,00
Gólpassz / 90 perc104/1830,00
Átlagértékelés105/1836,41

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.